Roma Kenar Bantları

Marka: ROMA Kenar Bantları

Sunta ve MDF kenarlarını kaplayan plastik malzeme. Modüler mobilya, sunta tezgah yanı, sunta kapı yanı, vb. malzemelerin kullanıldığı her alanda kullanılıyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Roma Kenar Bantları ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Tüm mobilya uygulamaları

PVC KENARBANTLARI
ROMA PVC (polivinil klorür) kenarbandı; yapay düzenleyiciler ve PVC’ye bağlı olarak üretilen yüksek kaliteli ve baskıya dayanıklı termoplastik bir banttır. Esnek yapısıyla kenarbantlama makinelerinde kolayca işlenmeye son derece uygundur. Bütün klasik hot-melt tutkallarla (EVA, PA, PO ve PUR) kenarbantlama makinelerinde kullanılabilir. Düz ve eğri kenar bantlama için idealdir. Çoğunlukla yonga levha ve MDF bantlamada kullanılır.

ABS KENARBANTLARI
Roma ABS (akrilonitril-bütadien-stiren) kenarbandı; yapay düzenleyiciler ve ABS’ye bağlı olarak üretilen yüksek kaliteli ve baskıya dayanıklı termoplastik bir banttır. Kolayca işlenebilen yapısıyla, çoğunlukla yonga levha ve MDF bantlamada kullanılır. Bütün klasik hot-melt tutkallarla (EVA, PA, PO ve PUR) kenarbantlama makinelerinde kullanılabilir. Düz renklerden doğal ahşap dekorlara kadar geniş dekor seçeneği ABS kenarbantları koleksiyonunda yer alır.

PMMA KENARBANTLARI
ROMA Akrilik (PMMA-polimetil metakrilat) kenarbandı, yüksek kaliteli ve baskıya dayanıklı termoplastik bir banttır. Kolayca işlenebilen yapısıyla , çoğunlukla yonga levha ve MDF bantlamada kullanılır. PMMA kenarbantları için yüksek yapışma mukavemeti olan dolgusuz EVA bazlı tutkalların veya PUR bazlı tutkalların kullanımı tavsiye edilmektedir. PMMA, bir diğer adıyla akrilik kenarbantları genellikle tasarımın vurgulandığı uygulamalarda kullanılmaktadır. Sağlam, uzun ömürlü ve çizilmeye karşı son derece dayanıklıdır. Cam gibi saydam olan bu malzeme 3D efektler için idealdir.