Ulaşım Yapıları

Crema Imperial
Panele Ekle
Granitaş Crema Imperial

Firmanın portföyünde kendi ocaklarından çıkardığı ve yurt dışından ithal ettiği doğal granitler ile beraber çok geniş bir yelpazede mermer, oniks, traverten gibi doğal yapı taşları da bulunmaktadır.

Poliüretan Dekoratif Cephe Kaplama Paneli
Panele Ekle
Art Panel | Çavuşoğlu Poliüretan Dekoratif Cephe Kaplama Paneli

50x200cm ölçülerinde taş, ahşap, kiremit ve dekoratif görünümlü poliüretan esaslı iç ve dış cephe kaplama panelleridir. Özellikle dış cephe malzemesi olarak üretilmişlerdir; darbelere dayanıklı olup, cepheye yük getirmezler. Poliüretan esaslı paneller aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı sağlar. Paneller, "tek taş kendin yap seti" ve "ahşap kendin yap seti" olmak üzere setler halinde de sunulur.

Dış Cephe Kompakt Laminatları
Panele Ekle
Berk Laminat Dış Cephe Kompakt Laminatları

Dış cephe için üretilen masif kompakt laminattır. Giydirme cephelerde konstrüksiyon ile veya yapıştırılarak kullanılır. Dış etkilere, UV ışınlarına, asit yağmurlarına, darbelere, aşınmaya, yangına dayanıklı yüksek dirençli bir laminattır. Boya bakım gerektirmez 10 yıl solmama garantisi vardır. Uygulama kalınlıkları 6-8-10 mm'dir.

Dekoratif Metal Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Dekoratif Metal Laminatlar

Dekoratif metal laminatlar metalin laminat hale getirilerek kolayca işlenebilmesini sağlar. Metal laminatlar genleşme daralma esneme yapmadığından dolayı ham metale göre daha kolay işlenir ve ham metaldeki sorunlar yaşanmaz. Başlıca ürünler; starline-ayna efektli laminatlar, manyetik/mıknatıslı metal laminatlar, doğal ortamda oksitlendirilmiş metal laminatlar, gerçek amber/ kehribarlı laminatlar, rustik alüminyum laminatlar, antik bakır laminatlar, stratos 3D efektler, doğal ebru tekniğiyle yapılan metal laminatlar, dijital laminatlar, engraving - pantograf yönlendirme levhaları için laminatlar, ağaç kabuklarından yapılan laminatlar. Dekodur ilham verir. Her deseni farklı, her rengi orijinaldir. Tasarımlara farklılık katar. Alüminyum, bakır, bronz, altın, kalay, paslanmaz çelik çeşitleri vardır. 30’a yakın yüzey alternatifi ile tasarımlara ilham verir. Ayna efektler, brushed metaller, dövme bakırlar, üç boyutlu çelik efektler modelleri bulunmaktadır. Metal laminatlar, mdf, sunta gibi dolgular ile kolayca uygulanabilme imkanı vermektedir.

Bitümlü Köprü Su Yalıtım Örtüleri/Yol-Köprü/Elastomer (-20)
Panele Ekle
Aluç Ahşap Bitümlü Köprü Su Yalıtım Örtüleri/Yol-Köprü/Elastomer (-20)

Polimer bitüm esaslı yol, köprü ve viyadükler için su yalıtım membranıdır. Polyester keçe taşıyıcılıdır. PP3000 (3 mm) ve PP4000 (4 mm), çekme-kopma mukavemeti: 1000/800 N/5 cm, soğukta esneklik dayanımı -20°C’dir.

Bitümlü Köprü Su Yalıtım Örtüleri/Yol-Köprü/Plastomer (-5 ve -10)
Panele Ekle
Aluç Ahşap Bitümlü Köprü Su Yalıtım Örtüleri/Yol-Köprü/Plastomer (-5 ve -10)

Polimer bitüm esaslı yol, köprü ve viyadükler için su yalıtım membranıdır. Polyester keçe taşıyıcılıdır: P3000 (3 mm) ve P4000 (4 mm), çekme-kopma mukavemeti: 1000/800 N/5 cm, Soğukta esneklik dayanımı -5 ve -10°C’dir.