Sıva - Harç - Çimento

Seranit Grup Ekolojik Sıva/Oxicoat

Oxicoat aktive edilmiş doğal elementlerin karışımından oluşan özel formüllü bir ekolojik sıvadır. Yapısındaki sıva minarellerinin iyon değiştirme ve absorbsiyon özellikleri sayesinde çok çeşitli faydalar sağlar. Absorbsiyon ile kötü kokuların ve fazla rutubetin emilmesiyle ortamdaki yaşam kalitesi yükselir. Bu özelliklik sayesinde ekolojik sıvaya ekstra avantajlar getirir. Özellikleri : Kötü kokuları yok eder. Küf ve bakteri oluşumunu engeller. Aktive edilmiş doğal elementlerin karışımından oluşmuştur,özel formülü ekolojiktir. Çeşitli kimyasal gazların emilimini sağlar. Hava kalitesi artırır. Ortamın nem seviyesini dengeler. Ses yalıtımına katkı sağlar. Isı yalıtımına katkı sağlar. Yanmaz. Ekonomiktir. İşleme ve onarım kolaylığı sunar. Kolay şekil alır, kolay montaj sağlar. Her türlü yapıya uygundur. Hafiftir. Yüzeye nefes aldırır.

ABS Alçı Saten Perdah Alçısı/DecoSilk

İnce uygulanabilen alçı esaslı son kat perdah alçısıdır. Brüt beton, gazbeton, ince kara sıva gibi yüzeylerin son derece düzgün bir şekilde bitimini sağlar. Yüzeylerdeki boşluk ve pürüzleri kapatır, doku farklarını, kalıp hatalarını, düzlemsel bozuklukları giderir. Her türlü boya ve dekoratif kaplamanın macun gerekmeksizin uygulanabileceği kusursuz bir yüzey sağlar.

ABS Alçı Sıva Alçısı/DecoWall

Beton, gaz beton, tuğla ve bimsblok gibi yüzeylere doğrudan uygulanabilen sağlıklı ve doğal bir hazır alçı sıva ürünüdür. Sağlıklıdır. Ortamdaki rutubeti dengeler, ısı yalıtımı ve ısısal konfor sağlar. Isı yalıtımına katkı sağlar. Hazır sıvadır. 35 kg’lık lamine edilmiş polipropilen torbalar içindedir. Tuğla, beton, gaz beton, bimsblok vb. yüzeylerde doğrudan ve güvenle uygulanabilir.

ABS Alçı Makine Sıva Alçısı/M95

M95 Makine Sıva Alçısı İç duvar ve tavanlarda tek katta makina ile uygulanan, alçı esaslı yüksek kaliteli bir sıva ürünüdür. Tuğla, beton, gazbeton vb. Sıva gerektiren tüm duvar ve tavan yüzeylerinde uygulanabilir. Sıva uygulamalarını hızlandırır. Daha sert ve darbelere karşı daha dayanıklı yüzeyler verir. Ayrıca, elle uygulanan sıva alçısı özelliklerinin tümünü bünyesinde bulundurur. 35 kg’lık lamine edilmiş polipropilen torbalar içindedir.

Insulatech Zemin Yalıtım Sıvası

Insula yenilikçi ve ekolojik yapısı ile, tamamen Türk mühendislerce ileri teknoloji cam bazlı geri dönüşümlü ham maddeden üretilen, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik açısından "Yeşil Bina" sertifikalarına (LEED, BREEAM vb.) önemli ölçüde katkı sağlayan inorganik bir ısı, yangın, ses ve nem yalıtım malzemesidir.

Insulatech Dış Cephe Yalıtım Sıvası

Insula yenilikçi ve ekolojik yapısı ile tamamen Türk mühendislerce ileri teknoloji cam bazlı geri dönüşümlü ham maddeden üretilen, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik açısından "Yeşil Bina" sertifikalarına (LEED, BREEAM vb.) önemli ölçüde katkı sağlayan, inorganik bir ısı, yangın, ses ve nem yalıtım malzemesidir.

Insulatech İç Cephe Yalıtım Sıvası

Insula yenilikçi ve ekolojik yapısı ile, tamamen Türk mühendislerce ileri teknoloji cam bazlı geri dönüşümlü ham maddeden üretilen, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik açısından "Yeşil Bina" sertifikalarına (LEED, BREEAM vb.) önemli ölçüde katkı sağlayan inorganik bir ısı, yangın, ses ve nem yalıtım malzemesidir.

Mapei Su Yalıtım Harcı/Mapelastic

Balkon, teras, banyo ve yüzme havuzlarının su yalıtımı için -20°C’de dahi esnekliğini koruyan, çift bileşenli, çimento esaslı su yalıtım harcıdır.

Mapei Tamir Harcı/Wallmerk Repair Mortar S40 T

Wallmerk Repair Mortar S40 T; sülfata dayanıklı, elyaf donatılı, polimer takviyeli, tiksotropik (mala kıvamında) çimento esaslı yüksek nitelikli, yapısal tamir harcıdır.

Mapei Dış Cephe Kaplaması/Wallmerk Fassade Acrohard

Fassade Acrohard, öğütülmüş ve hassas sınıflandırılmış dolgular, saf akrilik bağlayıcılar ve elastik özellikler kazandıran, ömrünü uzatan, solmaya ve kirlenmeye karşı direncini artıran katkılardan oluşmaktadır. Esnek yapısı sayesinde kılcal çatlakları kapatır ve köprüler. Değişik renk ve seçeneklerine sahip olup, aşırı hava şartlarına dayanıklıdır.

Mapei Dış Cephe Kaplaması/Wallmerk Fassade Nanothermal Grenli Plus

Saf akrilik ve silikon emülsiyon esaslı, kendi kendini temizleyebilen, cam kürecik ve özel katkılar içeren, mat, son kat tekstürlü dış cephe kaplamasıdır.

İnper Perlit A1 Yanmaz, Isı ve Ses Yalıtım Sıvası/Walrus

Walrus, yüksek yapışma özellikli yalıtım sıvasıdır.

KYK Polimer Emülsiyon Esaslı Astar

Seramik ve camsı yüzeyleri yapıştırma işlemine hazır hale getiren, çevre dostu, yüzey hazırlayıcı astar

Kenitex Boya Polyester (Yağ) Esaslı Hazır Sıva/Kenitex Rulo

Polyester (yağ) reçine esaslı, solventli, sentetik lifli, rulo tipi tekstürlü bir dış cephe son kat dekoratif kaplama malzemesidir.

Mantosür Doğal Isı Yalıtım Sıvası/Mantosür

Bor madeni ile geliştirilen ürün, doğal agregalar sayesinde uygulandığı yüzeyde ısı, su, ses ve yangın yalıtımı sağlar. Nefes alma özelliği sayesinde terlemeyi önler.

Mantosür Hazır Isı Yalıtım Sıvası

İnorganik kökenli özel olarak geliştirilmiş iç ve dış cephelerde kullanılan ısı, ses, su, yangın yalıtımını aynı anda sağlayan, doğal yapısıyla nefes alabilen kompozit bir harçtır.