Elektrik

Günsan Anahtar/Eqona Noble

Birbirinden farklı renk ve doğal materyale sahip Günsan Eqona Noble Serisi, herkesin ev moduna uygun alternatif ve şık çözümler sunuyor.

Günsan Şalter/Valta Yangın Korumalı Şalter

40A-630A arası yangın korumalı kompakt şalter

Günsan Grup Priz/Visage

Visage grup priz serileri, minimalist çizgileri, dörtgen tasarımı ile tüm yaşam alanlarında köşelere ve kenarlara uyum sağlamaktadır. Ergonomik tasarımlı ışıklı anahtarı sayesinde cihazların kontrolsüz şekilde açılıp kapanmasını engellemektedir. Günsan’ın yeni grup prizleri serisinin tümü, çocuk koruma özelliğine sahiptir. Yeni grup prizlerin hızlı kablo bağlantısı sayesinde güvenliği artırılmıştır. Kontaklara ulaşımı zorlaştırılan gövde vidaları ile daha da güvenli hale getirilmiştir. Bu sayede bebek ve çocukların bulunduğu alanlarda bile rahatça kullanım imkânı sunmaktadır. 2 USB çıkışı ve 2,1 A hızlı şarj imkanı ile günümüzün gelişen teknolojisine uygun ve pratik çözümler sunan Günsan grup prizleri sayesinde USB’den şarj edilebilen tüm elektronik cihazlarınızı hızlıca şarj edilebilmektedir. Askı aparatı yatay ve dikey sabitleme opsiyonuna sahipken aynı zamanda mobil kullanıma da uygundur. Arka kısmında daha kolay ve güvenli kablo bağlantısı için kullanılan özel bölümü ile montajı daha hızlı şekilde yapılabilen Günsan Visage Grup Priz, anahtarlı ve anahtarsız olarak 3’lü, 4’lü, ve 6’lı ürün seçeneklerin yanı sıra kablosuz (klemensli) ya da 2, 3 ve 5 metre kablolu alternatifleri ile satışa sunulmaktadır.

Günsan USB Priz

Günsan, Eqona serisinde bulunan 2 USB çıkışlı ürünlerini tüketiciler ile buluşturuyor. 2 USB çıkışı ve 2.1 A özelliği sayesinde hızlı şarj imkanı ile günümüzün gelişen teknolojisine uygun, pratik çözümler sunan Günsan, grup prizleri ve anahtar ürünleri sayesinde USB’den şarj edilebilen tüm elektronik cihazlar hızlıca şarj edilebiliyor.

MONO ELECTRIC Anahtar/Style Bambu

Masif ahşap 4 renk çerçeve

MONO ELECTRIC Çocuk Korumalı Topraklı Priz/Octans

Sıva üstü, kombinasyon seçenekli, beyaza gri, beyaza beyaz renk seçenekli, contalı kablo giriş

MONO ELECTRIC Anahtar /Larissa Sarı Kordonlu

14 farklı renkli kordon seçenekli, yaylı tırnaklı

MONO ELECTRIC 3’lü Priz/Golyat

3’lü topraklı fiş priz

MONO ELECTRIC Işıklı Komitatör/Despina Titanyum

Mavi LED’li, metalik titanyum boyalı, yaylı tırnaklı

MONO ELECTRIC Anahtar/Style Alüminyum Silver

Alüminyum metal çerçeve Füme metalik boyalı anahtar