Malzeme

Levha / Panel

MDF-Lam
Panele Ekle
AGT MDF-Lam

Trend belirleyen renkleri ve özgün modelleriyle AGT markalı MDF-Lam panelleri mobilyalara en moda renkleri yansıtabilme olanağı sunar.

Laklı Panel/Power Gloss
Panele Ekle
AGT Laklı Panel/Power Gloss

AGT Power Gloss, MDFLam üzerine son teknoloji lazer silindir ile UV (ultraviyole) lak uygulanan yüksek parlaklığa sahip, yüksek mekanik ve kimyasal dirençlere dayanıklı levhadır. Mobilya ve dekorasyon sektörünün ihtiyacını karşılamak üzere; mobilya gövdelerinde, mutfak depolarında, banyo kapaklarında, çalışma odalarında kısaca bir yaşam alanını oluşturan ev ve ofis mobilyalarının tüm gövde ve ön yüzeylerinde kullanılabilir.

Panel
Panele Ekle
AGT Panel

AGT Panel, mobilya kapağından duvar panosuna, mobilya arkalığından kütüphaneye kadar tüm tasarımların vazgeçilmezi. AGT’nin dünya standartlarındaki MDF’si kullanılarak üretilen AGT Panel, her mekana özel, renk renk çözümler sunuyor. Ona bu zengin renk seçeneklerini kazandıransa üstün yüzey desenleri ve dokusu... Üstelik AGT Panel’in High Gloss, Soft Touch, Power Gloss ve Çizilmez Akrilik olmak üzere tam dört çeşidi var.

MDF
Panele Ekle
AGT MDF

Son teknoloji ile donatılmış, yeni MDF tesisinde üretilen AGT markalı MDF paneller tüm AGT ürünlerinin temel taşı niteliğindedir. Optimum yoğunluğa ve üstün kaliteye sahip kusursuz yüzey yapısı ile MDF paneller boyalı imalata uygun bir malzemedir.

Ahşap Yünlü Çimentolu  Levha
Panele Ekle
Rize Merkez İnşaat Ahşap Yünlü Çimentolu Levha

Green Board® Levhalar; %60 oranında ağaç lifi,%39 oranında Portland çimentosu ve %1 oranında (sıvı cam) minarelleştiriciden üretilmektedir. Lifler mineralizedir ve ağacın mekanik özelliklerinin elde edilmesi esnasında biyolojik bozulma sürecinin durdurulduğu, liflerin hareketsiz hale getirildiği ve yangına dayanım seviyesinin artırıldığı bir süreç sonucunda elde edilir. Bu lifler daha sonra Portland çimentosu ile kaplanır ve hep birlikte özel donanımla basınç altında preslenmesi sonucu, şeklini muhafaza eden, dayanıklı, uzun ömürlü, yekpare yapısı elde edilir.

Multicolor Multialüminyum Kompakt Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Multicolor Multialüminyum Kompakt Laminatlar

Kompakt Laminatları, farklı amaçlar için kullanma isteği değişik üretim yöntemlerine ve yeni ürün sonuçlarına sebep olmuştur. Multicolor ve Multialuminyum Kompakt Laminatlarda her bir milimetrede farklı renkler veya alüminyum levhalar kullanılarak farklı, dekoratif efektler yaratılmaktadır. Kenarlar gönyeli kesilebilir veya yan dönüş açıları verilerek yumuşak hatlar elde edilebilir.

Yangın Gecikmeli Laminat
Panele Ekle
Berk Laminat Yangın Gecikmeli Laminat

Lamicolor Laminatlar yangına iştirak etmez, kolay alev almaz. Euro class B sınıfı yangına dayanıklıdır. Özel niteliği olan bazı binalarda (otel, havaalanı, okul, sinema vb.) mahallerde yangına ekstra dayanımlı laminat ihtiyacı olabilir. Bu tip ihtiyaçlar için Lamicolor AE Euro Class A sınıfı olarak aynı renk ve desenlerde üretilebilir. Laminat kalınlığı 0.9 mm'den az olamaz ve teknik üretim prosesleri farklıdır. Daha uzun süre yangına dayanım imkanı sağlar.

Metal Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Metal Laminatlar

Yüksek Basınçlı Dekoratif Laminatların yüzeyinde kullanılan dekor kağıdı yerine aluminyum, bronz, paslanmaz çelik gibi gerçek metal yüzeylerin kullanılmasıyla elde edilen HPL laminat kaplamadır.Farklı dokusu ve özel yüzeyleri ile iç dekorasyon ve mobilya tasarımlarında şık ortamlar yaratır. Metal laminatlar yüzeylerinde, taşıma ve imalat sırasında metal yüzeye gelebilecek darbelere karşı korunmasını sağlayan koruyucu folyo ile kaplıdır.

Rustik Metal Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Rustik Metal Laminatlar

Kalay HPL ...çünkü kalay alaşımı, asırlarca dekoratif bir metal olarak seçilmiştir. Dekoral Rustikal ürün serisi ile Dekodur, zamanımızın dekoratif yüzeylerinin parlak gümüşi materyalini siyah gölge ile kombine ederek oluşturmayı başarmıştır.

Oksitlendirilmiş (Art concept) Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Oksitlendirilmiş (Art concept) Laminatlar

Bakırın evrimi Dekodur Unique art serisi ile bir çığır açmıştır. Bakır sıcak kırmızımsı ve olağanüstü renkler ile şık iç mekan tasarımlarını keşfetti. Bakırı doğal cilalama tekniği, uluslararası sanatçılara, bakır panellerini patina [bakır küfü] filigran yapılar [tel işleme sanatı-telkari] ve dinamik şekillerle dekor edebilme imkanını sağladı sonuç:bireysel idealleri gerçekleştirme...serinin her motifi eşsizdir.

Manyetik (Mıknatıslı) Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Manyetik (Mıknatıslı) Laminatlar

Mıknatıslı HPL... Dekoplus serisinin bütün desenleri ile mevcuttur. Dekodur, yeni geliştirdiği yüzey ile manyetik laminat kullanıcılarına yeni imkanlar sunuyor. AGT( Anti Ghosting Touch ) yüzey ile mat yüzeylere de kalem ile yazmak mümkün oluyor. Daha önce tebeşir vb. ürünler için üretilen mat yüzeylerde kalem ile yazmak ve temizlemek mümkün değildi. Yeni üretilen AGT yüzeyli manyetik laminatlar ile her türlü yazıda sıvı temizleyiciler kullanmadan temizleme mümkün. Dekopin manyetik (mıknatıslı) laminatların yeni yüzeyleri daha mat ve soft yazı ve parmak izi kalmayan yüzeylerdir. Edding 360 yazı tahtası kalemi tavsiye edilmektedir.

Çizilmez Metal Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Çizilmez Metal Laminatlar

Mat ve brushed (Fırçalanmış yüzeyli) yüzeyli laminatlar, dekorasyon için yaygın kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Yüzeyi sebebi ile daha çok dikey uygulamalar için öneriliyordu. Dekodur bir ilki gerçekleştirerek çizilmez metal laminatı kullanıma sunuyor. Çizilmez metal laminatlar İle yatay uygulamalar gerçekleştirilebilir.

Ayna (Ayna Efektli) Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Ayna (Ayna Efektli) Laminatlar

Ayna Laminatlar, parlak metal ayna efektli laminatlar, flotal cam aynalara göre daha hafiftir. Ayna yansımasını birebir alabilirsiniz. Ayna laminatlar mdf ve sunta gibi malzemelere kolayca yapıştırılarak kullanılır. Hafiftir, esnemez, genleşmez solmaz, nemden bozulmaz.

Antik Bakır Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Antik Bakır Laminatlar

Dekorial antique, yüzeyleri en saf bakırdan ibaret HPL laminat levhalardır.

3 Boyutlu (3D) Metal Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat 3 Boyutlu (3D) Metal Laminatlar

Taşlama desenler: Optik derinlikleri ile etkileyici bu dekorlar, her odaya yeni bir boyut ilave eder tasarımcılar bu dekorlara karmaşık el işçiliğini uygulayarak kolaylıkla büyüleyici bir etkiye sahip,bugünün en yüksek kaliteli iç mekan tasarımlarını yaratabilir.

Lif Takviyeli Çimentodan Mamul, Kağıt, PP ve PET Kaplı Levhalar
Panele Ekle
Hekim Yapı Lif Takviyeli Çimentodan Mamul, Kağıt, PP ve PET Kaplı Levhalar

Çimento, mikronize olarak öğütülmüş silis ve selüloz elyafından oluşan karışımdan, Hatscheck teknolojisi ile basınçlı buhar altında otaklavlanarak üretilmektedir. Üzerleri kağıt, PP veya PET ile lamine edilmektedir. Fibercementlam levhalar, tavan dahil her türlü iç mekân kaplamasında, ara bölmelerde ve ıslak hacim uygulamalarında kullanılmaktadır