Levha / Panel

Polikarbonat Kilitli Levha
Panele Ekle
NETA Mimarlık Polikarbonat Kilitli Levha

DanPal yarı saydam kilitli panel sistemini geliştiren ilk firmadır. Her türlü bina için özgün gün ışığı çözümleri üretmektedir. Otuz yıldan uzun bir süredir Danpal’ın sistemleri dünyanın dört bir yanında ticari, eğitim, ulaşım, sağlık, spor ve yüksek teknoloji endüstrilerini kapsayan mimari projelerde kullanılmaktadır. DanPal çözümleri asgari düzeyde bakım gerektirir ve mükemmel bir enerji tüketim kontrolü sunarak, kullanıcıya ömür boyu tasarruf sağlar.

Polikarbonat Çatı Sistemi
Panele Ekle
NETA Mimarlık Polikarbonat Çatı Sistemi

Çeşitli türdeki su yalıtımlı yarı saydam yapıların üzerine veya altına kurulmaya uygun çeşitli tasarımlar sunan bir sistem olan Danpal® Çatı Sistemi ile gün ışığını başka bir seviyeye taşıyın. Sistemin mühendislikteki ve tasarımdaki esnekliğini polikarbon veya alüminyumdan imal edilmiş geniş çeşitliliğe sahip geçmeli ve su yalıtımlı konnektörler sağlamaktadır.

Polikarbonat Cephe Sistemi
Panele Ekle
NETA Mimarlık Polikarbonat Cephe Sistemi

DanPal mekanik kilitli polikarbon cephe kavramını ilk kez tanıtarak öncülük ettiği günden bu yana, ürettiği sistemlerde öne çıkan teknik ve estetik özelliklerle mimarlık dünyasında fırtına gibi esiyor. Renkler, bitişler ve özel efektler içeren geniş malzeme yelpazesi, son derece yaratıcı seçenekler sunmaktadır. DanPal Tek Katmanlı Cepheler farklı yapı tipleri için çeşitli konfigürasyonlarda sunulan su yalıtımlı yarı saydam sistemlerdir. Mükemmel bir cephe söz konusu olduğunda kilit nokta dengenin sağlanmasıdır. Aşırı gün ışığı, istenmeyen parlamalara ve rahatsız edici bir ortam sıcaklığına neden olur. Esneklik, şeffaflık ve ton nitelikleri açısından camdan daha üstün malzemeler kullanan DanPal her tür cephede ışık ve ısı dinamikleri arasında mükemmel bir denge kurar.

Multicolor Multialüminyum Kompakt Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Multicolor Multialüminyum Kompakt Laminatlar

Kompakt Laminatları, farklı amaçlar için kullanma isteği değişik üretim yöntemlerine ve yeni ürün sonuçlarına sebep olmuştur. Multicolor ve Multialuminyum Kompakt Laminatlarda her bir milimetrede farklı renkler veya alüminyum levhalar kullanılarak farklı, dekoratif efektler yaratılmaktadır. Kenarlar gönyeli kesilebilir veya yan dönüş açıları verilerek yumuşak hatlar elde edilebilir.

Yangın Gecikmeli Laminat
Panele Ekle
Berk Laminat Yangın Gecikmeli Laminat

Lamicolor Laminatlar yangına iştirak etmez, kolay alev almaz. Euro class B sınıfı yangına dayanıklıdır. Özel niteliği olan bazı binalarda (otel, havaalanı, okul, sinema vb.) mahallerde yangına ekstra dayanımlı laminat ihtiyacı olabilir. Bu tip ihtiyaçlar için Lamicolor AE Euro Class A sınıfı olarak aynı renk ve desenlerde üretilebilir. Laminat kalınlığı 0.9 mm'den az olamaz ve teknik üretim prosesleri farklıdır. Daha uzun süre yangına dayanım imkanı sağlar.

Metal Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Metal Laminatlar

Yüksek Basınçlı Dekoratif Laminatların yüzeyinde kullanılan dekor kağıdı yerine aluminyum, bronz, paslanmaz çelik gibi gerçek metal yüzeylerin kullanılmasıyla elde edilen HPL laminat kaplamadır.Farklı dokusu ve özel yüzeyleri ile iç dekorasyon ve mobilya tasarımlarında şık ortamlar yaratır. Metal laminatlar yüzeylerinde, taşıma ve imalat sırasında metal yüzeye gelebilecek darbelere karşı korunmasını sağlayan koruyucu folyo ile kaplıdır.

Rustik Metal Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Rustik Metal Laminatlar

Kalay HPL ...çünkü kalay alaşımı, asırlarca dekoratif bir metal olarak seçilmiştir. Dekoral Rustikal ürün serisi ile Dekodur, zamanımızın dekoratif yüzeylerinin parlak gümüşi materyalini siyah gölge ile kombine ederek oluşturmayı başarmıştır.

Oksitlendirilmiş (Art concept) Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Oksitlendirilmiş (Art concept) Laminatlar

Bakırın evrimi Dekodur Unique art serisi ile bir çığır açmıştır. Bakır sıcak kırmızımsı ve olağanüstü renkler ile şık iç mekan tasarımlarını keşfetti. Bakırı doğal cilalama tekniği, uluslararası sanatçılara, bakır panellerini patina [bakır küfü] filigran yapılar [tel işleme sanatı-telkari] ve dinamik şekillerle dekor edebilme imkanını sağladı sonuç:bireysel idealleri gerçekleştirme...serinin her motifi eşsizdir.

Manyetik (Mıknatıslı) Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Manyetik (Mıknatıslı) Laminatlar

Mıknatıslı HPL... Dekoplus serisinin bütün desenleri ile mevcuttur. Dekodur, yeni geliştirdiği yüzey ile manyetik laminat kullanıcılarına yeni imkanlar sunuyor. AGT( Anti Ghosting Touch ) yüzey ile mat yüzeylere de kalem ile yazmak mümkün oluyor. Daha önce tebeşir vb. ürünler için üretilen mat yüzeylerde kalem ile yazmak ve temizlemek mümkün değildi. Yeni üretilen AGT yüzeyli manyetik laminatlar ile her türlü yazıda sıvı temizleyiciler kullanmadan temizleme mümkün. Dekopin manyetik (mıknatıslı) laminatların yeni yüzeyleri daha mat ve soft yazı ve parmak izi kalmayan yüzeylerdir. Edding 360 yazı tahtası kalemi tavsiye edilmektedir.

Çizilmez Metal Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Çizilmez Metal Laminatlar

Mat ve brushed (Fırçalanmış yüzeyli) yüzeyli laminatlar, dekorasyon için yaygın kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Yüzeyi sebebi ile daha çok dikey uygulamalar için öneriliyordu. Dekodur bir ilki gerçekleştirerek çizilmez metal laminatı kullanıma sunuyor. Çizilmez metal laminatlar İle yatay uygulamalar gerçekleştirilebilir.

Ayna (Ayna Efektli) Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Ayna (Ayna Efektli) Laminatlar

Ayna Laminatlar, parlak metal ayna efektli laminatlar, flotal cam aynalara göre daha hafiftir. Ayna yansımasını birebir alabilirsiniz. Ayna laminatlar mdf ve sunta gibi malzemelere kolayca yapıştırılarak kullanılır. Hafiftir, esnemez, genleşmez solmaz, nemden bozulmaz.

Antik Bakır Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat Antik Bakır Laminatlar

Dekorial antique, yüzeyleri en saf bakırdan ibaret HPL laminat levhalardır.

3 Boyutlu (3D) Metal Laminatlar
Panele Ekle
Berk Laminat 3 Boyutlu (3D) Metal Laminatlar

Taşlama desenler: Optik derinlikleri ile etkileyici bu dekorlar, her odaya yeni bir boyut ilave eder tasarımcılar bu dekorlara karmaşık el işçiliğini uygulayarak kolaylıkla büyüleyici bir etkiye sahip,bugünün en yüksek kaliteli iç mekan tasarımlarını yaratabilir.

Lif Takviyeli Çimentodan Mamul, Kağıt, PP ve PET Kaplı Levhalar
Panele Ekle
Hekim Yapı Lif Takviyeli Çimentodan Mamul, Kağıt, PP ve PET Kaplı Levhalar

Çimento, mikronize olarak öğütülmüş silis ve selüloz elyafından oluşan karışımdan, Hatscheck teknolojisi ile basınçlı buhar altında otaklavlanarak üretilmektedir. Üzerleri kağıt, PP veya PET ile lamine edilmektedir. Fibercementlam levhalar, tavan dahil her türlü iç mekân kaplamasında, ara bölmelerde ve ıslak hacim uygulamalarında kullanılmaktadır

Alçı Levha/Rigips Habito
Panele Ekle
Saint-Gobain Rigips Alçı Levha/Rigips Habito

Habito levhalar Saint-Gobain Rigips tarafından ileri teknoloji ile üretilen, yüksek yangın dayanımı ve akustik performansının yanında darbe dayanımı, yüksek taşıma kapasitesi ve doğrudan vidalama yapılabilme imkanı ile aynı anda bir çok performans kriterini sağlayabilen yeni nesil alçı levhadır. Özel bir alet gerektirmeden sıradan bir tornavida ile Habito levhalar üzerine doğrudan vidalama yapılabilmektedir ve bu sayede kullanıcılara mekanları istedikleri gibi tasarlama ve gerektiğinde yeniden düzenleme imkanı sağlamaktadır. 15 kg. noktasal yük taşıma (15 kg/vida) kapasitesine sahip olan Habito levhalara yük taşıtmak için özel bir dübele veya arkasına konulacak ekstra bir profile ihtiyaç yoktur. Standart alçı levhaların aksine güçlendirilmiş çekirdek yapısı sayesinde gösterdiği yüksek darbe dayanımı ile de sonradan oluşabilecek tadilat masraflarını minimuma indirmektedir. Habito levhalar, %100 geri dönüştürülebilir olmalarıyla da çevreci ve sürdürülebilir bir yaklaşım sergilemektedir.

Alçı Levha/Rigips Glasroc X
Panele Ekle
Saint-Gobain Rigips Alçı Levha/Rigips Glasroc X

Glasroc X, alçı esaslı çekirdek yapısı ileri üretim teknolojileri ve özel katkılar ile suya ve neme karşı güçlendirilmiş, küf ve mantar oluşumuna izin vermeyen, her iki yüzeyi cam elyaf şilte kaplı olan ve UV korumasına sahip yeni nesil güçlendirilmiş iç ve dış cephe levhasıdır.