Pencere ve Pencere Donanımı

Panora-View
Panele Ekle
Libart Panora-View

PanoraView sistemleri, çalışması için herhangi bir ek alan gerektirmez. Ayrıca PanoraView sistemleri, binalarınızın kapı ve pencere için ayrılan boşluklarında net açıklıklar sağlar. Klasik sürgülü, kaymalı veya katlanır pencere ve kapılara yeni bir alternatiftir; daha fazla cam, daha az çerçeve (dikey profiller olmadan 5 metreye kadar) ile mekanlarda “büyütme ve genişleme” etkisi yaratır. Yatay geri çekilme (giyotin hareketi) kanat pencere ve kapılar özelliği ile işlem fazladan bir istifleme alanı gerektirmez. Herhangi bir dikey profil olmaksızın 5 metreye (16’5 ”) kadar net açıklıklar sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Karşıt ağırlıklar bulunmaz, kapsamlı tasarım seçenekleri sunar. Özel gereksinimlere, iklimlere, boyutlara veya bütçeye uygun 3 benzersiz sisteme, farklı cam konfigürasyonlarına sahiptir. Konfigürasyon, güvenlik özellikleri ve estetiğin esnekliği ile kolay kurulum ve operasyon olanağı vardır. Büyük pencere ve cam duvar arası sızdırmaz özelliğiyle daha fazla gelir potansiyeline yol açar. Geniş cam alanı nedeniyle doğal ışık ve kesintisiz görüş sağlanır. Sessiz, basit ve güvenli motorlu operasyon, ev veya ticari otomasyon ve güvenlik sistemine dahil edilebilir. Açıldığında panelleri istiflemek için ilave alan gerekmez. UPS yedek güç seçeneklerine sahiptir. Güvenlik ve kullanıcı memnuniyeti amaçlanmıştır. 6063-T6’nın özel olarak tasarlanmış alüminyum ekstrüzyonlarından üretilmiştir. Elektrostatik destekli 5 standart renk ve düzinelerce özel renk ile toz boya kaplama seçenekleri bulunur. Tüm bileşenler ve bağlantı parçaları aşındırıcı olmayan malzemelerden yapılmıştır.

Panora-Kinetic FB Rüzgar Kırıcı Sistemler
Panele Ekle
Libart Panora-Kinetic FB Rüzgar Kırıcı Sistemler

Akıllı hareket mekanizması sayesinde sistem elle açılır, tek dokunuşla kapanır. Cam ile beraber hareket eden dikey yan destekler rüzgarı kesmede maksimum etkinlik sağlar. İnovatif tasarımı mekanınızda maksimum kullanım alanı sağlar. Farklı opsiyonlarla size uygun çözümler sunar.

Alüminyum Cephe ve Doğrama Sistemleri
Panele Ekle
Sapa Yapı Alüminyum Cephe ve Doğrama Sistemleri

Sapa building system bünyesinde pencere ve kapı sistemlerinde; Avantis 55, Avantis 60, Avantis 65, Avantis 70, Avantis 75, Avantis 95 ve ısı yalıtımsız Plaisance 50 bulunmaktadır.

Alüminyum Güneş Kırıcı Sistemleri
Panele Ekle
Sapa Yapı Alüminyum Güneş Kırıcı Sistemleri

Alüminyum güneş kırıcı sistemleri

Low-E Folyolu Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri
Panele Ekle
Technoform Low-E Folyolu Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri

Alüminyum kapı, pencere ve cephe sistemlerinin ısı performansını arttırmak için, ısı bariyerlerindeki iç tırnaklara yüzeylerinin emisyonunu azaltmak amacıyla yüzey emisyon değeri düşük özel folyo kaplamalı ısı yalıtım profilleri kullanılabilir.

Polyamid Tij
Panele Ekle
Technoform Polyamid Tij

Technoform Bautec, tij profilleri %25 cam elyaf takviyeli polyamid malzemeden üreterek tedarik eder.

Polyamid Köpük
Panele Ekle
Technoform Polyamid Köpük

Yüksek yalıtım seviyesine sahip pencere, kapı ve cephe sistemlerinin ısıl performansının iyileştirilmesine yönelik etkili bir yol, ısı odalarının polyamid köpüklerimizle doldurulmasıdır. Köpükler; sahip olduğu özellikler sayesinde, PA 66 GF25’den imal edilen yalıtım profilleri ile birlikte, bütün olağan süreçler (nakliye, depolama, montaj, farklı yüzey işlemleri) boyunca dayanıklılığını muhafaza edebilmektedir.

Bio-Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri
Panele Ekle
Technoform Bio-Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri

Technoform Bautec, IFT Rosenheim tarafından test edilip onaylanmış biyolojik esaslı malzemeler kullanarak oluşturduğu PA410 ve PA610 bio-polyamid ısı yalıtım bariyer çözümleri sunar. Bio-polyamid profiller, hint yağı bitkisinin tohumlarından elde edildiği için tamamen yenilenebilir ve geri dönüştürülebilir bir hammaddeden oluşuyor.

Geri Dönüşümlü Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri
Panele Ekle
Technoform Geri Dönüşümlü Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri

Bina sertifika standartlarını karşılamak, atıkları azaltmak, sınırlı kaynakları korumak için yüksek hassasiyete sahip polyamid yalıtım profillerimizi, aynı zamanda geri dönüştürülmüş polyamid olarak da tedarik ediyoruz. Bu ürünler; hava, su kirliliği ve CO2 emisyonunu azaltarak çevreyi korurken, standart polyamidin uzun ömürlülüğü, ısıl ve mekanik özelliklerini de muhafaza eder.

Low Lamda Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri
Panele Ekle
Technoform Low Lamda Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri

%25 cam elyaf takviyeli Polyamid 66’nın tüm pozitif özelliklerini muhafaza ederken, Technoform’un düşük ısı iletkenlik katsayılı (0.21 W/mK) Low Lamda Polyamid ısı yalıtım profilleri, üst düzey ısı yalıtımlı sistemlerin oluşturulmasına olanak tanır.

Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri
Panele Ekle
Technoform Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri

Technoform Bautec, alüminyum kapı, pencere ve cephe sistemlerinin ısı yalıtımı için yüksek hassasiyetli polyamid ısı yalıtım profilleri ve özel çözümler geliştirip üretmektedir.

Dış Perde Güneş Kırıcı/Soltis
Panele Ekle
Serge Ferrari Dış Perde Güneş Kırıcı/Soltis

Serge Ferrari öngerilimli teknolojili kompozit ile dayanıklılığın yanında konfor ve şıklığı da beraberinde getiriyor. Gözenekli yapısı sayesinde dışarıyı mükemmel görüş imkanı sunarken, binayı güneş ışınlarından ve diğer hava muhalefetlerinden korumakta.

Çelik Pencere Sistemleri/Jansen-Economy 50
Panele Ekle
Jansen AG Çelik Pencere Sistemleri/Jansen-Economy 50

Janisol pencere sistemlerinde ince profillerin alın genişlikleri ile binaya tasarımın yer aldığı bir görüntü kazandırmaktadır. Janisol pencere sistem elemanları, yeni ya da mevcut binaların kemerli ya da büyük camlı pencerelerde kullanımı için uygundur.

İnce Çelik Doğrama, Isı Yalıtımlı Çelik Doğrama
Panele Ekle
PENTEK İnce Çelik Doğrama, Isı Yalıtımlı Çelik Doğrama

Çok ince kesitli, ısı yalıtımlı çelik profil sistemleri, öncelikle tarihi yapıların restorasyonunda ve rafine stil arayışındaki yeni yapılarda tercih ediliyor. 19. yüzyıl başlarından itibaren dünya genelinde modern mimariyi etkileyen çelik, küçük atölyelerden ihtişamlı malikanelere, endüstri tesislerinden gökdelenlere kadar geniş bir kullanım alanı buldu. Çelik doğrama şimdi “geri dönüş” yaşıyor. Üretimde yeni şekillendirme ve birleştirme teknikleri ısı ve ses yalıtımını çok ince kesitlerle ulaşılabilir kılıyor. Yüksek mekanik dayanım özellikleri korunuyor. Üçlü camlama ile “pasif ev” standardına uyumlu çözümler sunuluyor.

PVC Kapı ve Pencere Sistemi/Legend
Panele Ekle
Egepen Deceuninck PVC Kapı ve Pencere Sistemi/Legend

Legend PVC Pencere Sistemi, 80 mm oturma genişliğine göre, 6 odalı olarak tasarlanmıştır. Sistemin tasarımında özellikle yüksek performans kriterleri göz önünde bulun¬durularak, profiller en uygun yapı taşlarının bir araya getirilmesi ile oluşturul¬muştur. Tasarım süreci, profilin yanı sıra, pencere performansı olarak, yalıtım (ısı ve ses), mukavemet, sızdırmazlık özellikleri bütünsel olarak değerlendirilmiştir.

Güneşkırıcılar
Panele Ekle
Kasso Mühendislik Güneşkırıcılar

Cephe ve çatı giydirme elemanları, güneş kırıcı paneller, ızgaralar, çelik ankraj ve hooklar, mesh imalatları