Butil Yalıtım Bantları/Alufoil-Texfoil- Butilex 60

Marka: Baka

Alufoil, tek tarafı alüminyum folyo ile kaplanmış butil yalıtım bantı olup yüksek UV dayanımı bulunmaktadır. Texfoil, tek tarafı non-woven kumaş ile kaplanmış kendinden yapışkanlı butil yalıtım membranıdır. Tekstüre dokusunun üzerinde sıva ve harç uygulanabilmektedir. Butilex 60, çift tarafı yapışkanlı butil bantlar olup, gri ve siyah renklerde bulunmaktadır.


Yalıtım Bantları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtım Bantları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Yalıtım bandı Sızdırmazlık bandı Su yalıtımı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Alufoil, klasik giydirme cephede ve kışbahçesi uygulamalarında baskı profilinin altında su yalıtım amaçlı kullanılmaktadır. Texfoil, özellikle ıslak hacim yüzeylerinde (mutfak, banyo, balkon vb) detaylarda sızdırmazlık sağlamak için kullanılmaktadır. Ayrıca, doğrama kenarlarında membran olarak da kullanımı uygundur. Butilex 60; iki metal arasındaki derzlerde, metal çatı uygulamalarında, kanal sistemlerinde ve cephe panellerinin ek yerlerinde kullanılan hava, su ve nem önleyici yalıtım bantları olarak uygulanmaktadır.

2Teknik Özellikler

Butil bantlar, -30°C /+80°C aralığında yüksek performans sağlamaktadır.
Dış hava şartlarına ve UV'ye karşı yüksek dayanımları bulunmaktadır. (Texfoil’in üzeri kapatılmalıdır).
Butil bant uygulanacak yüzeylerin , temiz, kuru ve tozdan arındırılmış olmasına dikkât edilmelidir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ASTM ve Buhar geçirimsizlik belgeleri bulunmaktadır.