Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Assa Abloy
Assa Abloy

Assa Abloy

  • Oruçreis Mah. Mahmutpaşa Cad. Avek Plaza No:3 K:6/603, 34235, Esenler, İstanbul, Türkiye
  • 0212-5034100
  • www.assaabloy.com/tr 
Her ölçekten ve her sektörden kuruluş, tesislerinin emniyetini sağlamak ve insanların güvenli ve verimli bir şekilde hareket etmesine yardımcı olmak için elektronik geçiş kontrole güveniyor. ASSA ABLOY, kapıda kablo bağlantısı olmadan kurulabilecek çok çeşitli geçiş çözümleri sunuyor.
 
Kablosuz geçiş kontrol çözümlerimizle hem mevcut güvenliğinizi yükseltebilir hem de tamamen yeni bir geçiş sistemi kurabilirsiniz. Programlanabilir anahtar tabanlı elektronik geçiş kontrol ve akıllı kartlı bir sistem ya da akıllı telefonda kayıtlı mobil anahtarlar arasından seçim yapabilirsiniz.
 
ASSA ABLOY'un akıllı çözümleri, her türlü kapının yanı sıra, dolap, bahçe girişi, asansör gibi kapı dışı geçiş noktalarına yönelik cihazlarla hem küçük hem de büyük ölçekli kuruluşları korur.
 
Çeşitli yazılım ve yönetim seçenekleri, güvenlik yöneticilerinin geçiş kontrolünü bir uygulamadan, yerel olarak özel bir bilgisayardan veya bulutta güvenli bir şekilde, gerekirse tamamen sunuculu bir çözümle çalıştırabilmesine olanak tanır.