Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Waagner Biro steel and glass
Waagner Biro steel and glass

Waagner Biro steel and glass

Waagner Biro steel and glass mimari bina giydirmeleri alanında çok uluslu bir uzman yüklenicidir. Neredeyse 170 yıllık bir geçmişe sahip olan Waagner Biro, 1881’den beri çelik ve camda cesur ve heyecan verici mimari vizyonların gerçeğe dönüşmesine yardımcı oluyor ve mühendislik yapıyor.
 
Waagner Biro steel and glass yerel pazarlarda bağlı firmalar ve şubeler işleterek dünya genelinde faaliyet gösteren Zeman Grubuna bağlıdır. Bu grup, Polonya ve Türkiye’deki iki fabrikasında çelik yapılar üretiyor.
 
Waagner Biro steel and glass grup genelinde standart süreçleri modül inşaat sistemlerini ısmarlama mühendislik gelişmeleriyle birlikte sunarak müşterilerinin gereksinimlerini karşılıyor. İlgili bilgiler ve vasıflar, Waagner Biro steel and glass’ın köklü özellikleridir.
 
Waagner Biro’ın çelik ve cam veya cephe inşaatlarının çoğu ilk bakışta tanınmaktadır, örnek olarak Berlin’de Reichstag Meclis Binasının kubbesi, Londra’da British Museum’un çatısı, Abu Dabi’de ışık yağmurlu Louvre kubbesi, Dublin’de Kongre Merkezi (Convention Centre), Salzburg’da Red Bull 7. Hangarı. Bunlar dünyanın en büyük mimarları ve mühendislerinin bazılarıyla birlikte çalışılarak gerçekleştirilen projelerden sadece birkaçı...