Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Roma Kenar Bantları
Roma Kenar Bantları

Roma Kenar Bantları

  • Gebze Plastikçiler OSB, 41400, Gebze, Kocaeli, Türkiye
  • 0262-6484500
  • www.romabant.com 
1996 yılında kenar bandı üretimi faaliyetlerine başlayan ROMA, 2019 tarihinde EGGER Dekor A.Ş. olarak 22 üretim tesisinde 11.000’i aşkın çalışanı bulunan EGGER Grup ailesine dahil olmuştur. EGGER Türkiye, Gebze’de kurulu üretim tesisinde mobilya endüstrisinin vazgeçilmez tamamlayıcısı olan kenar bantlarının üretimini sağlamakta ve 1.000’i aşkın çalışana istihdam sunmaktadır. 
 
Modern donanımlara sahip çeşitli üretim hatlarında PVC, ABS, Akrilik kenar bantlarını EGGER ve ROMA Kenar Bantları markaları çatısında üretmektedir. Gebze’de bulunan tek çatı altında kurulu dünyanın en büyük kenar bandı üretim tesisi ile EGGER Türkiye, Türkiye’de kenar bandında pazar lideri konumunu korumaktadır.
 
EGGER Türkiye, “Kenar Bandında Çözüm Ortağı” mottosu doğrultusunda ROMA Kenar Bantları markası ile kenar bandı sektöründe yatırımlarına devam ederken, dünya pazarındaki etkisini her geçen gün artırmaktadır. ROMA Kenar Bantları, kenar bandı markası olarak iç ve dış pazardaki konumunu üstün kalite prensibiyle güçlendirerek, gerek ürün çeşitliliği gerekse hizmetleriyle pazara çözüm odaklı hizmetler sunmaya devam etmektedir.
 
ROMABOND Endüstriyel ve Marangoz Tutkalları ürünleri ile de sektörün ihtiyaçlarına cevap veren EGGER Türkiye, kalite, saygı ve gelişim değerleri doğrultusunda faaliyetlerini sürekli geliştirmektedir.