Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
DKM İnşaat ve Danışmanlık San. Tic. A.Ş.
DKM İnşaat ve Danışmanlık San. Tic. A.Ş.

DKM İnşaat ve Danışmanlık San. Tic. A.Ş.

  • Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:538 K:1 D:5, 34846, Maltepe, İstanbul, Türkiye
  • 0216-5082050
  • www.dkminsaat.com 
Her zaman 'daha iyi bir dünya' için sektörde yenilikçi yaklaşımların izini süren DKM, SİSMEX "Sismik Koruma", REZONEX "Titreşim Kontrolü", TUNEX "Ses Yalıtımı" ve SOUNDEX "Çevresel Gürültü Kontrolü" ürünleri ile insanların hayatlarına konfor ve güven sağlarken geleceğin sürdürülebilir tavrını keşfetmeye yöneliyor. Bunu yaparken bilgi birikimlerini ve stratejilerini yaratıcı çalışmalarla zenginleştiriyor.
 
Ekipleri ile oluşturdukları takım ruhunu içselleştirerek çözüm odaklı anlayışlarını müşterilere tüm temas noktalarında hissettiriyor.
 
Vizyon: Varlık Sebebi
 
DKM vizyonu, dünya standartlarında fark yaratan ürünler ortaya koymak ve bulunduğu sektörde hem yerel hem de küresel ölçekte referans gösterilmektir.
 
Misyon: Varlık Felsefesi
 
DKM'nin misyonu ise sürdürülebilir bir gelecek için çağın ihtiyaçlarını karşılayan çözümler üreterek geri dönüştürülmüş hammaddeleri yüksek kaliteli ürünlere dönüştürmektir. DKM, değişen dünyanın farkında olarak yaşam kalitesini artırmayı ve güvenli ortamlar oluşturmayı amaçlayan sismik koruma, titreşim kontrolü ve ses yalıtımı alanlarındaki inovasyon çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.
 
Ses Yalıtımı
 
DKM, 2015 yılında uzun AR-GE çalışmaları sonucunda kauçuk köpüğünü geri dönüştürerek ilk TUNEX darbe sesi yalıtım şiltesini üretti. Çalışmalarının devamı ışığında ömrünü tamamlamış lastikleri de bu ileri dönüşüm üretimine dahil ederek ürün yelpazelerini genişlettiler. Darbe sesi yalıtım şiltesi, havadan doğan ses yalıtım şiltesi, ağır ses bariyeri, bant ve şeritlerden oluşan TUNEX ailesi ile ileri dönüşüm çözümleri sunmaya devam ediyor.
 
Titreşim Kontrolü
 
2016 yılında titreşim izolasyonu çözümleri için üretimine başlayan DKM, modüler kauçuk ped ve yüzer döşeme ayağı içeren REZONEX ailesi ile titreşim izolasyonu ürünleri sunmaya başladılar. Tavan ve duvar askılarıyla birleşerek REZONEX, titreşim kontrolü için eksiksiz bir çözüm paketi sunar hale geldi.
 
Sismik Koruma
 
2020 yılında tasarım ve test aşamalarını tamamlayarak üretimine başlanan SISMEX markalı ürün ailesi ile mekanik, elektrik, mimari ve donanım gibi yapısal olmayan bileşenlerde %100 yerli ve etkili sismik koruma çözümleri sunmaktadır. SISMEX grubu ürünleri ANSI-ASHRAE 171-2017 standardına uygun olarak İTÜ laboratuvarlarında TUV gözetiminde test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.
 
Akustik Düzenleme
 
Endüstriyel, ticari ve çevresel gürültü kontrolü, tasarım sürecinin önemli ve genellikle gözden kaçan bir parçasıdır. Yerel düzenlemelere uygun olarak bina sakinlerinin konforunu sağlamak amacıyla gereken ses seviyelerine ulaşan akustik sistemleri tasarlamak bilgi ve deneyim gerektirir. SOUNDEX ürün ailesi, çatı üstü ekipmanları, elektrik transformatör istasyonları, petrol ve gaz kompresör istasyonları, yerleşim bölgeleri, yükleme rampaları, demiryolları ve havaalanı gürültüsü için özel olarak tasarlanmış çözümler sunmaktadır.