Kawitech

Firma Hakkında

KAWİ-TECH 25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle plastik sektöründe kaliteli bağlantı elemanları üretimini iştigal konusu olarak benimsemiş, yüksek teknolojiye sahip bir firmadır.
 
Firmamız, kalite konusunda müşteri memnuniyetini hedef almıştır. AR-GE depertmanımız tarafından geliştirilen bağlantı elemanları, daha yüksek kaliteli ürün çözümlerini tasarlamaktadır. Kalitemizin sürekliliğini sağlamak için sadece orijinal ve ürüne yönelik doğru hammadde prensibinin yanı sıra, belirli periyotlarla üretilen ürünlerden örnekler alınarak laboratuvarımızda test edilmektedir. Böylece kalitemizin sürekliliği sağlanmaktadır.
 
Ürünlerimizde sıfır fireli uygulama prensibini hedef almakta, yani uygulamacılarımızın aldığı ürünler içerisinde bir tane dahi sorunlu ürünle karşılaşmamaları gerekmektedir. Bu prensibi sağlayabilmek için üretimimizde  yüksek teknoloji kullanılmaktadır. Kawi-Tech uygulama kolaylığının yanında, mukavemet değerlerinde de  TSE 'nin aradığı minimum mukavemet kriterlerinin 2 katından fazla mukavemet değerlerini yakalayarak büyük bir başarıya imza atmış ve kalitesini belgelemiştir.

Kawitech Ürünleri

Kawitech

Teklif İste

Gönder