Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
AGT
AGT

AGT

  • Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım 35. Cad., 07190, Döşemealtı, Antalya, Türkiye
  • 0242-2491717
  • www.agt.com.tr 
Ahşabın, teknoloji ile işlenip endüstriyel üretim ile geliştirilebileceği  hayali ile 1984 yılında kurulan AGT (Ahşabı Geliştiren Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri ve parke sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olarak faaliyet göstermektedir. 
 
Toplam 500 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde; MDF, MDF-lam, panel, profil, parke üretimi ile pek çok farklı sektöre malzeme üreten AGT; teknoloji ve  inovasyondan faydalandığı için sektörünün yenilikçi ve tasarım odaklı markası olarak konumlanmıştır.
 
Hizmet verdiği mobilya, dekorasyon, inşaat gibi sektörlerin üst segment, kaliteli malzeme üreticisi olarak da kabul gören AGT, 5 kıtada 100’ün üzerinde farklı ülkeye gerçekleştirdiği 
ihracatı ile de ülkemiz ekonomisine değer katmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında toplamda 1000 den fazla satış noktasında yer alan AGT, değerleriyle  paydaşlarının mutluluk ve bağlılığını sağlayan, topluma ve çevreye duyarlı, sektöre yön vererek büyüyen öncü marka olma misyonuyla faaliyetlerini yürütmektedir. 
 
Kaliteye ve estetiğe önem veren milyonlarca insanın yaşam alanına, renk, şıklık ve sürdürülebilir canlılık katan AGT, kurulduğu ilk günden bu yana, etik değerlerinden ve kalite prensiplerinden hiç ödün vermeden, doğadan ilham alarak; teknoloji ve tasarımdaki gelişmeleri yakından takip ederek mobilya bileşenleri sektörünün trendleri belirleyen markası olmuştur.