Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
LOT
LOT

LOT

1991 yılında iki mimarın ortaklığı ile kurulan  1993 yılında Limited Şirkete dönüşen LOT, duvar kağıdı ve kumaş konusunda uzmanlaşmış, ürün çeşitliliği ve kalitesiyle kendini kanıtlamış, satış ve satış sonrası hizmetleri ile güven veren ve mutlu mekanlar yaratan bir markadır.
 
LOT, kurumsal sorumluluk bilinci ile temsilcisi olduğu markalarını, dünyadaki en seçkin duvar kağıdı üreticileri arasından seçmekte. Çağdaş, yenilikçi, gerek tasarım gerek üretim yöntemleriyle sürekli kendini geliştiren, kaliteli ürünler sunmak adına teknolojik gelişmeleri takip ederken çevrecilikten ödün vermeyen, uzun süreli kullanımı hedefleyen duvar kağıdı ve kumaş üreticileri LOT çatısı altında toplanmaya devam ediyor.
 
LOT, Avrupa`dan  Elitis, Tissage Mahieu, Desima, Calcutta, Behang Expresse, Coordonne, Trestintas, Giardini, Anna French İngiltere'den Newmor ve Amerika`dan Wallquest, Thibaut, Questex, Wallsone gibi seçkin duvar kağıdı ve kumaş firmalarından ithal ettiği ürünleri en uygun fiyatlarla, İstanbul`da Anadolu ve Avrupa yakasındaki mağazalarında ve Türkiye çapındaki bayilerinde müşterilerine sunmaktadır.
 
Duvar kağıdının vazgeçilmez tamamlayıcı unsuru olan kumaş konusunda da aynı hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir.
 
LOT, tasarımcı ve kullanıcı arasında duvar kağıtları ve kumaşlar sayesinde doğru ve kaliteli hizmet anlayışıyla bir köprü oluşturmayı amaçlıyor. LOT için lüks, uzun süreli kullanım, çevreci teknoloji sayesinde duvarların nefes almasına izin veren  değişim aşamasında duvar yüzeyini bozmadan kolayca sökülen duvar kağıtları ile artan yaşam kalitesini ifade ediyor. Tecrübesi sayesinde doğru duvar kağıdı, kumaş cinsi, renk ve desen seçimlerine yönlendirerek sürdürülebilir bir lüks ile uzun süreli kullanım karlılığı sağlayan LOT duvarlarınıza değer katmak için sizlerle.
Başlık Adres
LOT Nişantaşı Vali Konağı Cad. No:161 Çam Apt. D:9 Nişantaşı-İSTANBUL | Tel: 212- 225 77 29 - 219 45 47 (pbx)