Dairesel Otomatik Kapılar

Marka: Gilgen

Dairesel veya bombeli fotoselli kapı olarak bilinen kavisli kayar kapı sistemleridir. Monador'un geniş ürün yelpazesinde otomatik kayar kapılar; prizmatik ve kavisli otomatik kayar kapılar, teleferik ve vagon kapıları, uçaklar için tasarlanmış garaj kapıları gibi özel tasarım ürünleri olarak da yer almaktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Dairesel Otomatik Kapılar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• Yay biçiminde dairesel otomatik kayar kapı uygulamaları: Büyük radiusu olan cepheler içerisinde bırakılan kapı boşluklarında boşluğu tamamlayan ve bire bir boşluğun ölçüsünde imal edilen kapılardır. Çift yöne veya tek yöne, sabitli veya sabitsiz olarak uygulanabilme olasılığı mevcuttur.
• Yarım dairesel otomatik kayar kapı uygulamaları: Bombeli bir cephenin tamamlayıcısı veya düz bir cephede iç veya dış bükey bir giriş oluşturmak amacıyla kullanılabilen yarım dairesel otomatik otomatik kayar kapılar, farklı birçok radiusta imal edilebilmekte ve zengin çözüm olanakları sağlamaktadır.
• Tam dairesel otomatik kayar kapı uygulamaları: Yüksek sirkülasyonlu yaya trafiği olan binalarda kullanmaya uygun bir yapıda, çift kapı prensibiyle rüzgarlık işlevi olan tam dairesel otomatik kayar kapılar, tavan konstrüksiyonu, sabit ve hareketli kanatların bütünü içerisinde geniş bir antresi olan hemen her binada son derece estetik yapıda total bir kapı çözümü olma niteliğindedir.