Twintour | Senkronize İkiz Döner Kapılar

Marka: Boon Edam

İki adet çift kanatlı döner kapının entegrasyonuna dayanan Twintour modeli, esnek çözümlere ihtiyaç duyan projeler için gereklidir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Twintour | Senkronize İkiz Döner Kapılar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• Twintour size küçük çaplarda bir döner kapıdan elde edilebilecek kapasitenin maksimumunu elde etmenizi sağlayan benzersiz bir çözüm sunar. Örneğin 3000mm çapında 2 veya 3 kanatlı bir döner kapı dakikada 2x29 kişi, 4 kanatlı olması halindeyse 2x38 kişinin geçmesine imkan sağlayabilmekteyken Twintour dakikada 2x60 kişinin geçmesini mümkün kılar. Hatta emsallerinde 3000mm çap için olanaksız olan tekerlekli sandalye ve alışveriş arabasıyla geçişlere de olanak sağlar.
• Düşük çaplarda yüksek kapasite elde edilirken, aynı zamanda düz bir hattan geçiyor olmak Twintour’un sağladığı bir başka artı özelliktir. Artıları bir hayli fazla olan Twintour modeli birden fazla döner kapının senkronizasyonundan oluşmakta olduğu için genişlikten tasarruf edilen mesafeyi derinlikten karşılamak gibi eksi bir özelliğe de sahiptir. Ancak Twintour cepheye her bir noktasından bağlanabilmekte olduğundan, ister sistemi olduğu gibi bina dışına, ister boylu boyunca bina içerisine veya akstan cepheye bağlayarak bu sıra dışı görkemli tasarımın binanıza özel bir hava katmasını sağlayabilirsiniz.