Duotour | Geniş Çaplı Çift Kanatlı Döner Kapılar

Marka: Boon Edam

Duotour, isteğe bağlı olarak otomatik kayar kapı ile kombine edilebilen 2 kanatlı döner kapı olup, aynı zamanda yüksek yaya trafiğinin olduğu yapılara da uygundur.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Duotour | Geniş Çaplı Çift Kanatlı Döner Kapılar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• Boon Edam mühendisliğinin henüz 1900’lü yılların başında tasarladığı Duotour modeli size bir döner kapıdan fazlasını sunmak için tasarlanmıştır. Fotoselli kayar kapıların veya dairesel açılır standart kapıların sağladığı serbest geçiş genişliklerini bir döner kapıdan elde etmek için, olağanüstü büyük çaplara çıkılması gerekecektir. Fakat bu kapılardan birini alıp bir döner kapıyla birleştirebilecek olsaydınız, devasa ölçülere çıkmadan da bir döner kapıdan istediğiniz serbest geçişi elde edebilirdiniz.
• Duotour modeli çift kanatlı döner kapılar işte böyle bir gereksinimden yola çıkılarak tasarlanmıştır. Döner kapı modunda kullanılırken iç ve dış havayı birbirinden ayırarak yalıtım görevini yerine getirmekte, kayar kapı veya dairesel açılır kanatlı kapı konumundaysa döner kapının ortasından oldukça hacimli eşyaların hatta otomobillerin dahi geçmesine elverişli hale gelebilmektedir.
• Bu harikulade özelliklerin bir araya getirilmiş olması Duotour’u her tür binanın girişi için kullanılabilecek en işlevsel döner kapı haline getirmektedir. Ancak Boon Edam mühendisleri bu eşsiz özellikleri bir araya getirmekle yetinmemiş Duotour’un kanat uçlarında bulunan yayları vitrin haline getirerek bu olağanüstü tasarıma son derece şık ve yararlı bir özellik daha kazandırmışlar.