Otomatik Akordiyon (Kayar Katlanır) Kapılar

Marka: Gilgen

Teleskopik kapılar gibi dar koridor ve benzer koşullarda kullanmak için tasarlanmış bu kapılar iki kanadın mekanizmaya dik şekilde toplanmasıyla dar alanlarda maksimum geçiş imkanı sunar. Maksimum mekanizma boyu 1860mm olabilmektedir. Monador'un geniş ürün yelpazesinde otomatik kayar kapılar; prizmatik ve kavisli otomatik kayar kapılar, teleferik ve vagon kapıları, uçaklar için tasarlanmış garaj kapıları gibi özel tasarım ürünleri olarak da yer almaktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Otomatik Akordiyon (Kayar Katlanır) Kapılar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• Otomatik akordiyon kapılar kayma hareketini eşzamanlı katlanma hareketini ilave ederek, normal otomatik kapılar gibi üzerine kayarak açılacağı bir alana ihtiyaç olmaksızın kendi içinde hareketini seri bir biçimde tamamlar.
• Sisteme özel olarak üretilen kayar katlanır profil serisi son derece dayanıklı bir yapı içerisinde uzun seneler sorunsuz çalışacak katlanma hareketini garanti eden güçlü bir menteşe takımını ihtiva eder.