Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Monador
Monador

Monador

1988 yılında kurulan Monador Otomatik Kapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ülkemizdeki otomatik kapı pazarının potansiyelini ve talebini harekete geçirme konusunda öncü olmuş ve bu pazarın temellerini Türkiye'de pazar lideri olarak atmıştır. Sektöründeki teknolojik yenilikleri takip etmeye devam eden firma, kalite ve güvenliğe önem veren kurumsal anlayışının sürekliliğini ön planda tutarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Bu anlayışla 1988 yılından bu yana kurulumunu yaptığı otomatik kayar, döner ve güvenlikli yaya kapılarının uzun yıllar hizmet vermeye devam etmesinin gururunu yaşamaktadır. Satış ve satış sonrası servis ve bakım ağı ile kazanılan tecrübe ve bilgi birikimi sonucunda, halihazırda yüksek teknolojik donanıma sahip ürünlerin sorunsuz bir şekilde hizmet verebilmesi sağlanmaktadır. Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Özbekistan, Kırgızistan ve Irak gibi bölgesel merkez olduğu ülkelerde başarıyla hizmet vermektedir.
 
Dünyanın, kaliteleri kanıtlanmış, öncü teknolojilerini kullanan markalarıyla müşterek çalışmaları neticesinde sektördeki lider konumunun sürekliliğini sağlamanın gururu ve güveni ile Monador, hizmetlerinib kalitesini yükselterek faaliyetlerine devam etmektedir.