90 Derece Kapı Otomasyonu

Marka: Gilgen

Standart manuel kapılara en rahatlıkla adapte edilebilecek kapı otomasyonudur. Pivot hareketi (kayarak değil 90 derece hareket eden) ile çalışan kapılara kolaylıkla uygulanabilir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya 90 Derece Kapı Otomasyonu ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• Standart oda kapılarından, 90 derece bina giriş kapılarına kadar geniş bir uygulama alanına sahip Gilgen FDC model kanat tipi dairesel kapı otomasyonları en spesifik Avrupa normlarını karşılayan çeşitli testlere tabi tutulmuş, en yüksek kalitede malzemelerle üretilmiş yüksek performans ve konfor vaat eden bir üründür.
• Son derece sessiz çalışan elektromekanik otomasyon ünitesi, aynı zamanda kompakt yapısı ve paslanmaz çelik gövdeli şık tasarımıyla uygulamada kolaylık sağlamaktadır.
• Mevcut kapılarda her türlü duruma uygun aparatlarla montajı mümkün kılan sistem, motor ünitesi ve kanat arasındaki bağlantıyı sağlayan kollarda (itme, çekme veya paralel çekme kolu vb.) oldukça zengin bir yelpaze sunmaktadır.
• Zengin aksesuar seçenekleriyle otomasyonun montajını uygun olan her yere, kanadın açılma yönünde veya tersinde kalan kiriş, duvar veya kasa üzerine gerçekleştirmek mümkün olmaktadır.
• Kapı kanadının üzerinde duvar, kiriş veya yeterli yükseklikte bir kasa olmaması halinde, otomasyon sistemini kanatla birlikte hareket edecek şekilde kanadın üzerine uygulamak dahi kolaylıkla mümkün olabilmektedir.