Tournex | Vitrin Seçenekli Kanatlı Döner Kapılar

Marka: Boon Edam

Otomatik döner kapının ortasında vitrinli ve vitrinsiz olarak sunulan Tournex, döner kapının yalıtım avantajlarını yoğun yaya trafiğine sahip binalar için sunmaktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Tournex | Vitrin Seçenekli Kanatlı Döner Kapılar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


3600mm'den 7400mm'ye kadar devasa boyutlara ulaşabilen Tournex model döner kapılar alışveriş ve bagaj arabalarının kullanıldığı süper ve hiper marketler, havaalanları, alışveriş merkezleri ve benzeri binaların girişleri için mükemmel bir çözümdür.

• Yüksek kapasiteye ihtiyaç olan binaların yanısıra Tournex heybetli görüntüsü ve ortasının vitrinli olarak tercih edilebilme özelliğinden dolayı prestij ve estetik açıdan tamamlayıcı bir kapı olarak da tercih edilebilmektedir.
• Tournex modeli döner kapılarda ölçü ve özellik ayırımı olmaksızın her tip, panikte katlanır kanatlara ve evrensel emniyet standartlarının gereklerini karşılayacak en yüksek güvenlik tertibatlarıyla donatılmışlardır.
• Boon Edam’ın yüksek kapasiteli döner kapı (grand revolving door) segmentinde çoktan bir klasik olarak yerini almış olan Tournex modeli RAL standartlarında elektrostatik toz boya, eloksal renkler veya paslanmaz çelik, pirinç vb. çok çeşitli yüzey bitişleriyle binanızın genel konseptine kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir.