Acil Çıkış İçin Koparma Sürgülü Kapılar

Marka: Gilgen

Bu kapılar, yangın ve benzeri panik durumlarında insanların mümkün olan en hızlı ve güvenli şekilde tahliyesini sağlar. Monador'un geniş ürün yelpazesinde otomatik kayar kapılar; prizmatik ve kavisli otomatik kayar kapılar, teleferik ve vagon kapıları, uçaklar için tasarlanmış garaj kapıları gibi özel tasarım ürünleri olarak da yer almaktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Acil Çıkış İçin Koparma Sürgülü Kapılar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• Yana kayar kanatlarda panik açılma özelliği: Hareketli kayar kanadın veya kanatların panikte açılması sonucu oluşan net geçiş genişliğinin yeteli olması veya sabit bulunmaması halinde panikte 90 derece açılabilme özelliği yalnızca hareketli kanatlar üzerine uygulanır.
• Yana kayar kanatların sabitleriyle birlikte panik açılır olma özelliği: Panikte açılan net geçiş genişliğinin sadece hareketli kanatlarla yeterli mesafeye ulaşmadığı durumlarda veya panik dışı durumlarda, örneğin bir otogaleride araçlarında geçmesini gerektiren özel durumlarda sabit kanatlarda, hareketli kanatlarla birlikte 90 derece serbest açılım sağlayarak tüm kanatlar kenarlara sürülebilmektedir.