İş Makineleri

Omnis Kompozit Ltd. GRC Üretim Makine Sistemleri

GRC (Glass Reinforced Concrete)olarak bilinen “cam elyaf takviyeli beton “uygulamaları için üretim sistemleri Power-Sprays pompa püskürtme sistemi Power-Sprays birleşik karıştırıcı Power-Sprays ikili ve eşmerkezli püskürtme tabancaları Power-Sprays camelyaf kırpıcısı

Etyemezler Mobil Mix

Rety Mobil Mix; 4,5 m³/min., 5,5 m³/min,, 6,5 m³/min olarak 3 farklı kademeden oluşmaktadır. Ayrıca klasik, kepçeli ve kepçeli kürekli olarak 3 ayrı modeldir. 60 Kat yüksekliğe kadar sevk eder.

Etyemezler Hazır Sıva Makinesi/Rety 4 Alçı Mix

Rety 4 Alçı Mix hazır sıva makinesinde, elektrik panosuna ilave edilen dijital gösterge ile problemlere anında müdahale imkânı sunulmaktadır.

Etyemezler Şap Mix (Kepçeli) Makinesi

Kepçeli Rety şap mix makinesi; özellikleri dışında hidrolik kaldırma-indirme sistemiyle çalışan doldurma kepçesi makinenin kapasitesini 3/1 oranında arttırır. Makine sevk anında iken kepçe hazırlanır ve dolu bekletilir, böylece kazanın elle doldurulma zamanı kazanılmış olur. Bu sayede, kepçe doldurma yüksekliği kazan ağzında daha aşağıda olduğu için çalışanlardan daha yüksek verim alınır.

Etyemezler Alçı Makinesi/Rety Mix Klasik

Rety Mix Klasik alçı makinesi; 3 modelde olup her türlü fabrikasyon hazır sıva veya şartlara uygun şantiyede hazırlanmış sıvaları kullanır. Makine yapı olarak üç bölüme ayrılma özelliğinden dolayı katlara kolayca taşınabilir. Yine ölçüleri uygun olduğundan odalar arasında dolaştırılabilir. Şantiyede basınçlı su varsa onunla yoksa, santrifüj pompa marifetiyle varildeki su ile kullanılabilir. Makinenin basma yüksekliği her ne kadar 30 mt. ise de 20 mt.’ de kullanılması tavsiye edilir.

Etyemezler Şap Mix Makinesi

Rety şap mix klasik 3 modelde olup saatte 5,5 m³ kapasite ile malzemeyi hazırlar 50 kat yüksekliğe kadar sevkeder. Özel olarak dizayn edilen kaputun altında, yeniden tasarlanmış olan çerçeveye Deutz-dizel motor maksimum hava ile soğutulmakta ayrıca radyatör tarafına konulan hareketli panjur radyatörün bakım ve temizliğini kolaylaştırmıştır. Rety şap mix dijital ekran sayesinde kullanımı basitleştirilmiştir. Bazı arıza çeşitleri ve muhtemel çeşitleri ekranda görülebilecektir.

Letoon Mimarlık Ekolojik Yüzey Temizleme Sistemleri (Mikro Kumlama)

IBIX mikro kumlama sistemleri, ekolojik yumuşak temizlik ve aşındırıcı temizlik sistemleri olarak özelleşir. IBIX, düşük basınçla ve merkezkaç akımla, kontrollü bir şekilde çalışmaya olanak sağlayan mekanik bir yüzey temizleme sistemidir.

Etap Mühendislik Beton Freze Makinesi/Blastrac BMP-335 EHY

Kesici elmaslar yatay biçimde tambura şematik biçimde dizilir. Tambur makinenin içine yerleştirilir, makine başlatıldığında tambur merkezkaç kuvveti uygular ve elmasları yere ‘fırlatırmış’ gibi mekanik kesme işlemi gerçekleştirir. Çalışma esnasında çıkan toz ve moloz uygun Blastrac vakum makinesi ile toplanır. Bu sayede neredeyse sıfır-tozutma işlemi ile çalışır.

Etap Mühendislik Kumlama Makinesi/Blastrac 2-20DT

Blastrac kumlama makineleri kapalı devre olarak çalışır ve merkezkaç kuvvetiyle çelik bilyeleri yere fırlatır. Çelik bilyeler yere değdikten sonra, kumlama makinesi bilyeyi geri çevirir. Bu esnada çıkan toz ve molozlar uyumlu Blastrac vakum makinesi ile toplanıp temizlenir. Bu sayede kumlama işlemi neredeyse 0 tozutma ile sonuçlanır.

Etap Mühendislik Dikey Çelik Kumlama Makinesi/Blastrac 350-VH

Blastrac ekipmanları tamamıyla zor şartlar için üretilmekte olup, çevre dostu ve son derece güvenlidir. Her ekipman ekstra vakum sistemiyle entegre olarak çalışır ve bu sayede çalışma alanında güvenlik ve temizlik sağlanır. Kullanım alanları : Petrol depolama tankları & boru hatları Gemi gövde, güverte ve diğer çelik yüzeyler. Off-Shore platformlar (Helikopter iniş pistleri de dahil) Spesifik işler için özel ekipmanlar (gemi altı temizliği için) Yatay ve dikey çelik kumlama için geniş yelpaze.

Etap Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Makinesi/Blastrac BMG-780 RS

Blastrac BMG-780 RS üç kafalı tıraşlama makinesi patentli gezegensel dönüş sistemi ile çalışmaktadır. Gezegensel dönüş sistemi marketteki en iyi tıraşlama prensibidir. Bütün Blastrac üç kafalı tıraşlama makineleri üç adet tıraşlama plakasıyla donatılmıştır, bu sayede makine sürekli zemini takip edecek ve en iyi sonuçları verecektir. Bütün üç kafalı tıraşlama makineleri Diamag ürünleri ile uyumludur. Elmaslı tıraşlama kafalarıyla titreşimsiz uygulama imkânı bulunmaktadır. Zemin parlatmada sıklıkla kullanılır. Eski boya, kaplama ve yapıştırıcıları sökmek için mükemmeldir. Yeni zemin uygulamasındaki fazla katmanları veya kot fazlasını indirebilir. Yüksek metrajlı tıraşlama işlerinde kullanılabilir. Blastrac vakum üniteleri ile entegre edildiğinde tamamen tozsuz çalışma olanağı sağlar.

Etap Mühendislik Tek Kafalı Silim Makinesi/Blastrac BG-250

Elmaslı tıraşlama diskleriyle titreşimsiz uygulama imkânı bulunmaktadır. Nadirende olsa parlatmadan önceki ilk aşama olarak kullanılabilinir. Zeminden çok fazla materyal sökmeden kot farkını düzeltmek için idealdir. Eski boya / kaplama / yapıştırıcıları sökmek için mükemmeldir. Yeni zemin uygulamanızdaki fazla katmanları veya kot fazlasını indirebilir. Kenar köşe tıraşlamasında kullanılabilir.

MANN-HUMMEL Hava Emiş Sistemleri

Hava filtresi elemanlarının genellikle olabildiğince küçük olması gerekir, ama aynı zamanda optimum filtrasyon performansını da sağlaması gerekir. Mann+Hummel hava filtresi elemanlarını esnek geometriyle tasarlamak suretiyle bu zorluğun üstesinden gelmiştir.

MANN-HUMMEL Yağ Filtre Sistemleri

Mann+Hummel sizin gereksinimlerinizi karşılamak için geleneksel yağ değiştirme filtreleri veya metalsiz çevre dostu yağ filtrelerinden yağ basıncı düzenleme, yağ soğutma, karter havalandırma veya iş parçacığı ayırma gibi entegre fonksiyonlarla birlikte kompleks yağ filtre sistemlerine kadar özelleştirilmiş çözümler sunar.

MANN-HUMMEL Hava/Yağ Separatörleri

Kompresör ve vakumlu pompalardaki uygulamalarda yağ ayırma işlemi için özel yapım çözümler sunar.

MANN-HUMMEL İç Hava Filtresi (EUROPICLON)

Sağlam MANN-FILTER hava filtresi yardımcı elemanları, kapsamlı aşınma koruması sağlar. Ana filtre elemanı değiştirilirken ya da hasar gördüğünde bile motoru korur. Bu anlamda, bu ilave koruma özelliği çoğunlukla aşırı ve tozlu kullanım şartlarında kullanılır.