Otomatik Hermetik Kapılar

Marka: Gilgen

Hava sızdırmazlık özelliği olan bu kapılar özellikle ameliyathane, laboratuvar ve hatta kayıt stüdyoları gibi spesifik uygulama alanlarında kullanılmaktadır. Monador'un geniş ürün yelpazesinde otomatik kayar kapılar; prizmatik ve kavisli otomatik kayar kapılar, teleferik ve vagon kapıları, uçaklar için tasarlanmış garaj kapıları gibi özel tasarım ürünleri olarak da yer almaktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Otomatik Hermetik Kapılar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• Gilgen’in SLX model otomatik hermetik kapı modeli başta hava sızdırmazlık (hermetiklik) özelliğine ihtiyaç duyulan ameliyathane ve laboratuvar odalarında olmak üzere hava ve ses yalıtımına ihtiyaç olan her ortamda güvenle kullanılabilir nitelikte bir sistemdir.
• Hermetik kapı mekanizması ve kanat tasarımı tam steril ortamlarda olması gerektiği gibi toz tutmayan pürüzsüz yüzeyler ile şekillendirilmiş son derece ergonomik bir yapı içerisindedir. MDF-Lam, kompakt laminat (compact laminat) ve paslanmaz çelik olmak üzere üç farklı yapı elemanı ve yüzey kaplaması ile tercih edilebilen Gilgen SLX hermetik kapı modeli, Sağlık Bakanlığı ve TOKİ’nin teknik şartnamelerine %100 uygunlukta evrensel standart ve normları tam anlamıyla karşılayan test raporlarına ve sertifikalara (TÜV Nord – DIN 18650-1/2 – Air permeability EN 12207, class 2 -Sound-insulated 32 dB) sahip profesyonel bir üründür.