Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Otomatik Kapı Sistemleri

Marka: Gilgen

Otomatik kayar kapı sistemlerinin (fotoselli kapı sistemleri) beşiği olarak bilinen İsviçre'de, 1961 senesinde kurulan otomatik kapı üreticisi Gilgen bugün otomatik kayar kapı sektörünün en önemli firmaları arasında sayılmaktadır. Monador A.Ş., Gilgen otomatik kapı ürünlerinin temsilciliğini 1988 senesinden itibaren başarıyla gerçekleştirmekte ve bir süredir lisanslı çalışmalarla üretim parkurunda önemli sorumluluklar da üstlenmektedir. Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan, Irak ve Türki Cumhuriyetler


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Otomatik Kapı Sistemleri ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Fotoselli kapı Hermetik kapı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Hastaneler, alışveriş merkezleri ve marketler başta olmak üzere oteller, iş merkezleri ve havalimanlarına kadar yoğun insan trafiğine maruz kalan her binada oldukça geniş bir kullanım alanı mevcuttur.

2Teknik Özellikler

Fotoselli otomatik kayar kapılar, 90° otomatik kapı açma mekanizmaları ve panikte açılır break-out otomatik kayar kapılardan, dar alanlarda ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kullanılan teleskopik otomatik kayar kapılar ve akordeon düzenekte kayar katlanır otomatik kapılara kadar, çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

3Kalite Garanti Belgeleri

CE, ISO 9001, TÜV, EN16005