Çatı, Cephe ve Pencere Otomasyon Sistemleri

Marka: ThermoLux

Çatı ve cephe ışıklık sisteminin bir parçası olan pencere ve otomasyon sistemleri ışık, havalandırma ve duman tahliyesi için güvenli, estetik ve fonksiyonel çözümler sunar. Işıklık formuna göre dizayn edilmiş sistem detayları su etkisine maruz kalmadan hızlı, pratik ve güvenli bağlantıyı mümkün kılar. Polikarbonat levhalarla ve ısı yalıtımlı alüminyum çatı pencere profilleriyle üretilen ışıklık pencere sistemleri, açma ve kapama fonksiyonlarına otomatik açkı mekanizmaları ile kavuşur. Duman, yağmur, rüzgar ve ısı sensörleri mevcut yapının ihtiyaçlarına uygun çok yönlü kullanıma olanak tanır. Pencereler buton veya kontrol üniteleri ile tekli veya gruplar halinde kumanda edilebilir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Çatı, Cephe ve Pencere Otomasyon Sistemleri ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Çatı ve cepheler

Yapının ihtiyaçları doğrultusunda seçilen pnömatik çatı ve cephe kapak otomasyon sistemleri, duman tahliyesi için fonksiyonel çözümler sunar. Çeşitli formlardaki ışıklıklar üzerinde veya mono kullanım altenatierine sahip kapak sistemleri, karbondioksit tetiklemeli veya pnömatik açkı mekanizmalarıyla çalışır. Duman, yağmur, rüzgar ve ısı sensörleri; yapının ihtiyaçlarına uygun çok yönlü kullanıma olanak tanır. Duman tahliye kapakları, kontrol üniteleri ile tekli veya gruplar halinde kumanda edilebilir. İstendiği takdirde, elektrikli ve pnömatik sistemler bir arada kullanılabilir.