Dış Aksesuarlar

Marka: VELUX

Sıcak ve güneşli yaz günlerinde doğrudan gelen güneş ışığı, yaşam alanındaki sıcaklıkları arttırabilir. En iyi ısı koruması için güneş ışığının pencere camına çarpmadan durdurulması gerekir. Bu amaçla kullanılan panjur, solar tente ve gölgelik hakkında daha fazla bilgiyi “Teknik Özellikler” kısmında bulabilirsiniz.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Dış Aksesuarlar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Tüm VELUX çatı pencereleri ile uyumludur.

• Gölgelik: Pencerelerin dışına takılan VELUX gölgelik, gün ışınlarının pencere camına ulaşmasını engeller ve böylelikle cam kaynaklı ısınmayı %73 oranına kadar azaltır. Manuel(MHL), Elektrikli (MML), Solar (MSL) seçenekleri mevcuttur.
• Solar Tente: Işık soğuran özelliği ile hem ısı koruması hem de karartma sağlar. Pencereden gelen ısıyı % 73 oranında keser. Solar motorlu bu ürün; kolay kullanım, hızlı ve sorunsuz kurulum için duvar anahtarı ile birlikte gelir.
• Panjur: Her iklim ve yılın her döneminde kullanıma uygundur. Isı geçirmeyen özelliği sayesinde yazın aşırı ısınmadan kışın ise soğuktan korur. Pencereden gelen ısıyı % 97 oranında keser. Elektrikli(SML) ve Solar (SSL) seçenekleri mevcuttur.

2 yıl garanti