Polikarbonat Kilitli Levha

Marka: DanPal

DanPal yarı saydam kilitli panel sistemini geliştiren ilk firmadır. Her türlü bina için özgün gün ışığı çözümleri üretmektedir. Otuz yıldan uzun bir süredir Danpal’ın sistemleri dünyanın dört bir yanında ticari, eğitim, ulaşım, sağlık, spor ve yüksek teknoloji endüstrilerini kapsayan mimari projelerde kullanılmaktadır. DanPal çözümleri asgari düzeyde bakım gerektirir ve mükemmel bir enerji tüketim kontrolü sunarak, kullanıcıya ömür boyu tasarruf sağlar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Polikarbonat Kilitli Levha ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Ticari, eğitim, ulaşım, sağlık, spor, turizm, ileri teknoloji endüstrilerini kapsayan mimari projeler

Polikarbonat

Danpal’ın kuruluma hazır sistemleri, özellikle açık ortamlarda veya sorunlu koşullar altındaki uygulamalarda işçilik süresinin azaltılmasına yardımcı olur. Yüksek ısı yalıtım özellikleri ve mekanik dirence sahip gün ışığı sistemlerinin tasarımı ve üretiminde global bir lider olan DanPal, mimarların doğal kaynakları çevresel açıdan sorumluluk sahibi olarak ve tasarruflu bir şekilde kullanmasını mümkün kılar.