Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Jansen AG
Jansen AG

Jansen AG

  • Süleyman Seba Cad. No:48 BJK Plaza Blok A Kat 3, No:38 , 34357, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye
  • 0212-2596912
  • www.jansen.com/tr/ 
Avrupa’nın lider sistem üreticilerinden Jansen, çelik ve paslanmaz çelik profilden üretilen kapı, pencere ve cephe sistemleri alanında uzmanlaşmıştır. 1923 yılında İsviçre'de küçük bir atölye olarak kurulan Jansen, bugün yüksek teknoloji kullanan uluslararası bir şirkete dönüşmüştür.
 
Dayanıklı ve istenen şekle sokulabilen ilham verici bir hammadde: Çelik. Jansen bu iki özelliği eşi olmayan bir şekilde birleştirerek, stil ve işlevselliği mükemmel bir şekilde barındıran doğrama ve cephe sistemleri üretiyor.
 
Camlı yangın kapıları, kurşuna ve hırsızlığa dayanıklı kapı ve pencereler, güvenlik ve estetiğin bir arada sunulduğu Jansen sistem çözümleridir. Çelik, paslanmaz çelik ve Corten çeliği profilden üretilen, ısı yalıtımlı ince doğrama sistemleri renovasyon ya da yeni binalarda kullanılmaktadır. Geniş açıklıkları en küçük kesitlerle geçmek için ise Jansen çelik cephe sistemleri en doğru tercihtir.
 
Jansen, mimar, danışman, genel yüklenici ve üreticilere İstanbul’da bulunan ofisi ile hizmet veriyor. Tecrübesini pratik anlayışla birleştiriyor, projenin henüz ilk aşamalarında sürece dahil olup paydaşların önceliklerini anlayarak sunduğu avantajları projeye göre şekillendiriyor.
 
Jansen: Yeni fikirler için etkileyici seçenekler sunar.