Güneş Tüneli

Marka: VELUX

Güneş tüneli çatı altında kalan, asma tavan uygulaması gerektiren derin tavanlardan, bina çekirdeğine daha yakın ve gün ışığı almayan banyo, antre, giyinme odası, koridor gibi karanlık mekanlar için zemin üstünden bodrum katına ışık taşımak amacıyla geliştirilmiştir. VELUX güneş tüneli, uzunluğu ayarlanabilir yansıtıcı bir boru yardımı ile gün ışığının karanlık alanlara yönlendirilmesini sağlar . İçine eklenebilen LED aydınlatma kiti sayesinde ekstra armatür ihtiyacını ortadan kaldırırken, elektrik tüketimini azaltıp tasarruf sağlar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Güneş Tüneli ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


VELUX güneş tünelleri, eğimli çatılara ve teras çatılara uygulanabilir. Bu iki farklı uygulama alanı için de VELUX, çatı arasındaki mesafeye göre 2 farklı yansıtıcı tünel seçeneği sunar; esnek veya sert tünel. Sert yansıtıcı tüneller, çatı üzerinden alacağı ışığı düz bir ışık demeti halinde aşağıya yansıtırken, esnek yansıtıcı tüneller ise çatı arası boşluğunun kısa olduğu mekanlarda rahatça uygulanabilir. VELUX güneş tüneli her eğim ve her çatı kaplama malzemesi ile uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürün ile ilgili detaylı bilgi için VELUX Türkiye ile iletişime geçiniz.

ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001, 10 Yıl Garanti