Çatı Pencereleri

Marka: VELUX

VELUX çatı pencereleri; kullanıcı dostu, modern ve ergonomik tasarımı, hızlı ve güvenli montajı ve maksimum enerji verimi sağlayan patentli “Thermo Technology” gibi özellikleri ile gün ışığı, konfor ve enerji kavramlarını yeni standartlara taşımıştır. Sunmuş olduğu 3 cam teknolojisi ile 4 mevsim konfor ve enerji verimi sağlar. Poliüretan kaplama seçeneği ile çatı pencereleri uzun yıllar bakıma ihtiyaç duyulmadan kullanılabilir. Ürün portföyü içerisinde kesintisiz manzara imkanı sunan üstten menteşeli çatı pencereleri de mevcuttur. Alt taraftaki zarif kolla dışa doğru açarak odaya hacim kazandırıp daha ferah bir ortam sağlayabileceği gibi, üstteki açma-kapama kolu sayesinde pivot olarak açarak temizliği de kolayca yapılabilir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Çatı Pencereleri ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


VELUX çatı pencerelerini, min. %28 eğime sahip çatıdan doğal ışık ve taze hava girişi sağlamak istediğiniz her mekanda kullanabilirsiniz.

Seçilen ürün boyutları ve modellerine bağlı olarak teknik özellikler değişiklik gösterebilmektedir. Ürünler ile ilgili detaylı bilgi için VELUX Türkiye ile iletişime geçiniz.

ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001, 10 Yıl Garanti