Teras Çatı Çözümleri

Marka: VELUX

VELUX teras çatı çözümleri, 0-15 derece arası düz veya düşük eğimli çatı ve teraslardan gün ışığı ve temiz hava almak amacıyla kullanılmaktadır. Yeni nesil kavisli cam ve düz cam çatı ışıklıklarından, geleneksel kubbeli çatı kapaklarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesi ile her ihtiyaca yönelik farklı çözümler sunar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Teras Çatı Çözümleri ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


VELUX teras çatı penceresi, maksimum %28 eğime kadar tüm çatı malzemelerine ve zemin üstü çözümlerde de peyzaj içerisine uygulanabilir. Bu sistemde, çatı ışıklıkları içerisinde bulunan açılır ya da sabit alt ünite özel kir tutmaz kavisli ya da düz cam bir üst ünite ile korunmakta olup sistem üst ünite ile birlikte kullanılmalıdır. Ayrıca eteklik uygulaması gerekmemektedir.

Seçilen ürün boyutları ve modellerine bağlı olarak teknik özellikler değişiklik gösterebilmektedir. Ürünler ile ilgili detaylı bilgi için VELUX Türkiye ile iletişime geçiniz.

ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, CE, 10 Yıl Garanti