Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Kayra Metal & Amanos
Kayra Metal & Amanos

Kayra Metal & Amanos

Kayra Metal, sektörde geçirdiği çeyrek asır boyunca edindiği bilgi birikimi ve deneyimini, esnek ve dinamik yapısını Amanos markası ile birleştirdi.  Sahip olduğu güçlü dinamikleri birleştiren Kayra Metal ve Amanos Alüminyum Sistemler, dünya çapında ses getiren başarılı projelere birlikte imza atıyor. 
 
Kayra Metal A.Ş., ürettiği profiller, sistem profilleri, cephe kaplama sistemleri, kompozit paneller, ofis bölme sistemleri, güneş kontrol sistemleri ve aksesuarları ile ulusal ve uluslararası müşterilerine mimari çözümler sunmaktadır.  Sahip olduğu uzman ve deneyimli kadrosu, ileri teknolojik ekipmanlar ile donatılmış 5500 m2 kapalı alana sahip tesisi ile Kayra Metal A.Ş. müşterilerine; mimari tasarım, proje yönetimi, imalat ve lojistik hizmetleri sunuyor.  
 
Kayra Metal A.Ş alanında uzman kişilerden oluşturduğu Ar-Ge ekibi ile, üretim ve satış alanındaki gücü ile projelere yenilikçi çözümler üretmek için çalışıyor. Müşterilerine kaliteli hizmetler sunma hedefiyle çıktığı yolda, gücünü daha fazla insana ulaştırmanın yeni yollarını araştırıyor, oluşturduğu yaratıcı fikir ve proje çalışmaları ile iş ortaklarına getiri sağlamayı amaçlıyor.