Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Remak Camlı Yangın Kapısı
Remak Camlı Yangın Kapısı

Remak Camlı Yangın Kapısı

  • Esenşehir Mah. Nato Yolu Cad. No:211 Y.Dudullu, 34775, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
  • 0216-4667253
  • www.remak.com.tr 
1986 yılında, İstanbul’da kurulan REMAK, yapı sektöründe, yenilikçi, yaratıcı ve imalatçı kimliğiyle, paslanmaz çelik mimari uygulamalar konusunda, yurtiçinde ve yurtdışında pek çok önemli projeye imza atmış bir mühendislik firmasıdır. Makina Mühendisi Muharrem Ulucan tarafından kurulmuş ve 2. kuşak aile bireylerinin de aktif çalıştığı bir aile şirketidir.
 
Strüktürel çelik konstrüksiyon, akaryakıt ve doğalgaz boru hatları, tank çiftlikleri, hammadde transport sistemleri ve endüstriyel tesisler konusunda çalışan REMAK, teknik bilgi birikimi ve çözüm üretme yetkinliği ile yapı sektöründe çelik ve paslanmaz çelik mimari uygulamalar alanında uzmanlaştı. Özgün tasarımların, uygulama ve mimari detay çözümlerini oluşturma konusunda eğitimli geniş bir kadroya sahip.
 
İsviçre, Almanya ve İtalya’dan ithal ettiği dünyaca ünlü uluslararası markaların çelik, paslanmaz çelik, korten ve bronz kapı pencere profil sistemleri ile imalat ve montaj işlerini yürütüyor. Çelik profil sistemleri ile yangına dayanıklı, kurşun geçirmez, soyguna dayanıklı ve patlamaya dayanıklı kapı pencere ve giydirme cepheler üretiyor. Alman Haver&Boecker mimari tel örgü mesh ile paslanmaz çelik mesh cephe kaplamaları imalat ve montaj işlerini gerçekleştiriyor.                                                          
                                                                                                                                         
Remak, yapı sektörünün çelik ve paslanmaz çelik malzeme ile hızla gelişeceğini öngörüyor. Bu gelişimi yakalayabilmek için yenilikleri yakından takip ediyor, imalat teknolojilerini sürekli yenileme eğilimi gösteriyor ve uluslararası norm ve standartlar bağlı çalışma ilkesini ürün kalitesine yansıtıyor. İstanbul Ümraniye’de Remak Genel Merkez Binası ve Ömerli’de üretim tesisi bulunmaktadır. Profil ve aksesuar stoğu ile kısa sürede ürün teslimi, ve stoktan satış yapılıyor.