dormakaba

Firma Hakkında

Dorma ve Kaba artık dormakaba olarak karşınızda. Şirket birleşmemizin, çalıştığımız tüm iş ortaklarımıza tutkuyla olan bağlılığımızı daha da arttıracağını önemle vurgulamak istiyoruz.  Güvenli geçiş sistemleri konusunda tüm ürün, çözüm ve servisleri artık tek bir çatı altında topluyoruz. 150 yılı aşkın deneyimimiz ile güvenlik, sürdürülebilirlik ve güvenilirlik konularında gücümüze güç katan dormakaba ortaklığında sizlerin yanında yetenekli bir iş partneriniz olarak varolmayı sürdüreceğiz.
Projelerinizi geliştirme sürecinde, tüm taleplerinize en uygun çözümleri sağlamaya devam ederek, dormakaba birleşmesi ile işbirliğimizin her aşamasında katma değer sunuyoruz. Birlikte çalıştığımız iş ortaklarımınızın ve son kullanıcılarımızın hayatlarını daha kolay ve güvenli kılmak adına yeni ürünler, çözümler ve hizmetler geliştirmeyi hedefliyoruz.
130 ülkede varlığımızı sürdürüp, bize ihtiyaç duyulan her yerde hem global hem de yerel faaliyetlerimizle yolumuza devam edeceğiz. Kapı sistemleri ve güvenli geçiş çözümleri ile ilgili tüm taleplerinizde, projelerin tüm gereksinimleri bilerek, doğru soruları sorarak, sizleri dinleyerek, tek bir kaynaktan en doğru ve akıllı çözümlere ulaştırmayı amaçlıyoruz.
dormakaba olarak artık yapıların güvenlik ve geçiş konularında, daha geniş bir hizmet ağı sunuyoruz. Tüm konut, ofis, otel, alışveriş merkezi, spor salonu, havaalanı ve  hastane projelerinizde daha yenilikçi, güvenilir geçiş ve güvenlik çözümleri konusunda ihtiyaç duyduğunuz her yerde aynı heyecanla varlığımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Ürünler

Videolar
Döner Kapılar Dormakaba Tanıtım Filmi

Dorma ve Kaba artık dormakaba olarak karşınızda. Dormakaba, güvenli geçiş sistemleri konusunda tüm ürün, çözüm ve servisleri artık tek bir çatı altında topluyor. 150 yılı aşkın deneyimi ile güvenlik, sürdürülebilirlik ve güvenilirlik konularında gücüne güç katan dormakaba ortaklığında, kullanıcıların yanında yetenekli bir iş partnerleri olarak varolmayı sürdürüyor.

dormakaba

Teklif İste

Send