Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Burak Alüminyum A.Ş.
Burak Alüminyum A.Ş.

Burak Alüminyum A.Ş.

  • İstoç Oto Ticaret Merkezi 2. Cadde A2 Blok No:1 Kat:13 Burak Plaza, Bağcılar, İstanbul, Türkiye
  • 4443740
  • www.burak.com.tr 
Burak Alüminyum A.Ş., ekstrüzyon üretimi ve proje odaklı cephe giydirme, kapı-pencere ve sürme sistemlerini tasarlayıp üretimini yapmaktadır.
 
Firma, havalimanı, ofis, hastane, konut gibi projelerde mevcut mimari sistemler ile hizmet vermenin yanı sıra Ar-Ge ekibi ile o projeye özel sistem dizayn ederek butik çalışma da yapmaktadır. Bu sayede proje ortaklarıyla beklenen optimum tasarım, dayanıklılık ve fiyat verimliliğini yakalama şansı elde etmeye çalışmaktadır.
 
Burak Alüminyum ürün geliştirme departmanı tarafından hazırlanan mimari sistemler, bağımsız test kuruluşlarınca raporlanmış yüksek termal ve hava-su sızdırmazlık değerlerinin yanında kolay uygulanabilir yenilikçi çözümleriyle de sektörde zirvede yer alan ürün gamını oluşturma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.
 
Firma 50’ye yakın ülkeye ihracat yapmakta olup ağırlıklı olarak AB ve Kuzey Amerika ile çalışmaktadır. Bunun yanı sıra Körfez ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Balkan ülkelerine de ihracatı bulunmaktadır.
 
Burak Alüminyum  A.Ş. yurt içi ve yurt dışında, şirketin yenilikçi vizyonu doğrultusunda, özgün fikirlerini yansıtan birçok uygulama projesini referanslarına dahil etmiştir.
 
Burak Alüminyum ailesi Ar-Ge ve ihracat çalışmalarının bir hedefi de ülkemizi hem istihdam hem de ekonomik olarak kalkındırmaktır.