Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
IQ Alüminyum
IQ Alüminyum

IQ Alüminyum

  • Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Plastik OSB Mah. 5. Cad. No:4, Menemen, İzmir, Türkiye
  • 0232-7002020
  • www.iqaluminyum.com 
Alüminyum sektöründe; kalite, müşteri odaklılık ve inovatif ürünleri ile öne çıkan IQ Alüminyum Sistemleri; 2014 yılında  Deceuninck Alüminyum Sistemleri ve Winsa Alüminyum Sistemleri olarak iki farklı marka ile sektöre adım atmıştır. 2014 yılından 2016 yılına kadar iki farklı marka ile sektöre değer katan IQ Alüminyum, geliştirdiği benzersiz seriler, sektörde yarattığı farklılıklar ve sektöründe bayilik sistemi ile çalışan tek marka olması sebebi ile büyük bir gelişme göstermiş ve alınan stratejik karar ile yoluna IQ Alüminyum Sistemleri olarak devam etmiştir.
 
Bulunduğu sektöre her daim yenilikler getiren IQ Alüminyum Sistemleri, 11 değişik açılır sistem, tüm kullanım kolaylıklarını içerisinde barındıran 8 değişik sürme sistem, hem katlanır cam hem katlanır kapı hem de nostaljik kepenk uygulamalarına izin veren 1 katlanır sistem, bunun yanında; vitrin sistemleri, menfez sistemleri, güneş kırıcılar, sineklik sistemleri, denizlik, pervaz, panjur profilleri, skylight sistemleri, ahşap kapı kasaları, basit ofis bölmeler ile silikon cephe, kapaklı cephe ve entegre cephe sistemlerini satış portföyüne alarak geniş bir alüminyum sistem ağına sahiptir. 
 
Sahip olduğu ürünler ile rakipleri arasında fark yaratan IQ Alüminyum Sistemleri, bayilik sistemi ile çalışarak müşteri memnuniyetini de garanti altına almaktadır. IQ Alüminyum, bayilik sistemi ile çalışırken önce teknik ekipler aracılığıyla bayilerine kapsamlı bir eğitim vermektedir. Fiyat performansı ve ömür bileşiminde rakipsiz olma yolunda ilerleyen IQ Alüminyum Sistemleri, kurumsal yapısı ile üretim aşamasından tüketiciye ulaştırma sürecine kadar büyük bir sorumlulukla ilerlemekte, mükemmelleştirme politikası ile her zaman tercih edilen bir marka olmayı temel ilkesi olarak saymaktadır.