Yangına Dayanımlı Camlı Otomatik Kayar Kapılar


Remak Camlı Yangın Kapıları ve Yangına Dayanımlı Camlı Otomatik Kayar Kapılar, doğal ışığı derin mekanlara taşımanın, aydınlık ve güvenli mekanlar yaratmanın kolaylığını, evrensel standartlarda yaşamanın beklentilerini karşılıyor. İşlevi de görselliği kadar önemli olan Remak camlı yangın kapıları, test edilen ölçülere uygun, projeye özel farklı tasarımlarda üretiliyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Yangına Dayanımlı Camlı Otomatik Kayar Kapılar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Kamu binaları, iş merkezleri, hastaneler, kültür merkezleri, alışveriş merkezleri, havalimanları, oteller, vb. tüm binalarda, yangın holleri ve kaçış koridorlarında, bina girişlerinde, asansör lobilerinde ve korunması gereken tüm mekanlarda kullanılır.

• Malzeme: Çelik profil, paslanmaz çelik profil, yangın camı
• DIN EN 1634-1: 2000-03 ve DIN EN 1363-1: 1999-10 normlarına göre test edilmiştir.
• Tek hareketli kanatlı, çift hareketli kanatlı ve sabit kanatlı tasarlanabilir.
• Malzemesi paslanmaz çelik ve/veya galvanizli çeliktir.
• Kapalı konumda yangından tam koruma sağlar ve yangının dağılmasını önler.
• Kaçışı sağlamak için ilave panik kaçış kapısı gerekmektedir yada kayar kanatların break-out, kırılarak açılma özelliği eklenebilir.
• DIN EN 1634-1 normuna göre, Camlı yangın Kapıları E120 sadece bütünlük veya EI30, EI60, EI90 bütünlük ve yalıtım sağlarken yangına dayanıklı camlı otomatik kayar kapılar EI30 bütünlük ve yalıtım veya E60 Sadece Bütünlük ve EW60 Bütünlük ve düşük radyasyon koruması sağlar.
• Panik Kaçış sağlamak için, çıkış yönündeki Remak yangın kapılarında EN1125 ve EN179 normuna uygun kaçış fonksiyonlu kilit ve panik bar tesis edilir. Remak kayar kapılarının hareketli kanatlarındaki panik barlar kanatların 90 derece açılmasını sağlar. Kaçış yapan her kişinin ardından kanatlar tekrar kapalı konuma gelir. Break-out özelliğine sahip kayar kapılar, elektronik olarak programlanmış özel kilitlere sahiptir.