Rulo Halı | Flotex Pinstripe


Flotex Pinstripe flok halıları özel ofis alanlarının yokluğunda mekanlardaki farklılıkları renk ve yükseklikleriyle ayırt edebilen bir iç mekan tasarımıyla, duvardan duvara farklı uygulama metotları sayesinde özel mekanlar yaratmanıza olanak sağlıyor. Pinstripe ofislere, mağazalara kısacası çalışma mekanlarınıza çağdaş bir sakin stil kazandıran özel bir seridir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Rulo Halı | Flotex Pinstripe ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, havaalanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Poliamid

• Flotex’i yaratmak için kullanılan tüm boya ve mürekkepler su bazlıdırlar. Renkleri korumak için yüksek sıcaklıkta buhar işleminden başka bir kimyasal işlemden geçirilmezler.
• Flotex, diğer Forbo üretim lokasyonlarından toplanan atıkları zemin kaplamalarının alt taban kısmına dönüştürmek üzere kullanır. Flotex’te geri dönüştürülmüş içerik arka taban toplam volümün % 67’sini bulabilmektedir.
• Flotex kullanmanın büyük bir avantajı da, sıradan tekstil ürünlerinin ürün yaşam süresinin 6 katı kadar uzun süreyle yüksek performans gösteren bir zemin kaplaması kullanıyor olmaktır.
• Su geçirmez alt tabanı sayesinde ıslak mekanik temizliğe uygun olan Flotex’in pürüzsüz düz lifleri, geleneksel halılardaki döngülü ve burgulu liflerden farklı olarak kir parçacıklarını hapsetmez; böylece temizlik sırasında kirlerin kolayca alınmalarını sağlar. Çoğu kir yalnızca normal suyla temizlenebilir.