Linolyum Zemin Kaplaması | Marmoleum Concrete


Marmoleum Concrete koleksiyonu ince renk nüanslarına sahip şık beton yapılara benzer ve günümüzün modern iç mekanlarına uyum sağlar. Hem sıcak hem soğuk tonları içeren renk paletine sahip olan seri daha güçlü tasarım tercihleri için 6 parlak renk sunuyor. Ara renkler “ana” tonlar ile kombin edilerek iç mekanlarda çarpıcı zemin tasarımı yaratmanızı sağlar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Linolyum Zemin Kaplaması | Marmoleum Concrete ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, havaalanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Çağın tasarım anlayışını en yeni teknolojilerle harmanlayarak kusursuz bir estetik sağlayan Marmoleum Solid ile artık gelecek çok daha yakın. Linolyumun en doğal hali. Forbo modern mekanları tanımlamak için tutkulu tonları ile inovasyonu birleştiren Marmoleum Solid koleksiyonunu gururla sunar: Cocoa, Concrete, Piano, Slate & Walton
• Marmoleum, yenilikçi çift UV katmanlı Topshield 2 tabakasıyla, maliyet ve performans olarak etkili ve yeni çözüm sunar.