Karo Halı | Tessera Teviot


İngiltere’nin 15 milyon metrekare üzerinde uygulaması olan en popüler alçak bukle havlı karo halısı: Tessera Teviot! Her tür ticari kuruluma uygun olan Teviot aşınmaya dayanıklı modüler zemin kaplaması bina için güvenle kullanılır ve modern görünüm sağlar. %100 aquafil poliamid iplik ile üretilen ve tekerlekli sandalye direnç puanına sahip olup, ofis ve eğitim ortamlarında sık sık görülen yoğun trafik koşullarının gerektirdiği dayanıklılık ve sağlamlığa sahiptir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Karo Halı | Tessera Teviot ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, havaalanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Poliamid

• Standart bukle havı (loop pile) yapısına sahip karo halılar, bina koridorları ve resepsiyon alanları gibi yüksek ayak trafiği olan mekanlarda iyi görüntüyü muhafaza etmek amacıyla dizayn edilirler.
• Bukle havlı karo halı dokusu, size farklı, çağdaş bir tasarım ve bunlara eşlik eden güçlü ve dayanıklı bir stil sunar.
• Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretilmektedir.