Rulo Halı | Flotex Ziggurat


Flotex 6,6 poliamid ipliklerin, elektrostatik floklama ile PVC tabana çakılması yöntemi ile üretilen %100 leke tutmayan, antistatik ve antibakteriyel halıdır. Doku; halı, duvar kağıtları, seramik ve vinil zemin kaplamalarını kendine özgü koordineli tarzda tasarlayan çok yönlü bir sanatçı olan Tibor Reich'in tekstil tasarımlarının en belirleyici özelliğidir. Saman ve kabuk gibi organik malzemelerin yakın çekim fotoğrafları, Tibor’un ilginç Fotexur modellerinin başlangıç ​​noktasını oluşturur. Tibor, fotoğrafçılık yönünü tasarımlarına yansıtan bir üstat olarak daima doğal dünyadan ilham alırdı. Canlı renklerle Forbo Flotex üzerine basılmış olan Tibor’un yenilikçi Fotexur tasarımları, 70 yılı aşkın zamansız bir hisle zeminlerinizde eşsiz bir mirası sunar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Rulo Halı | Flotex Ziggurat ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, havaalanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Poliamid

• Flotex’i yaratmak için kullanılan tüm boya ve mürekkepler su bazlıdırlar. Renkleri korumak için yüksek sıcaklıkta buhar işleminden başka bir kimyasal işlemden geçirilmezler.
• Flotex, diğer Forbo üretim lokasyonlarından toplanan atıkları zemin kaplamalarının alt taban kısmına dönüştürmek üzere kullanır. Flotex’te geri dönüştürülmüş içerik arka taban toplam volümün % 67’sini bulabilmektedir.
• Flotex kullanmanın büyük bir avantajı da, sıradan tekstil ürünlerinin ürün yaşam süresinin 6 katı kadar uzun süreyle yüksek performans gösteren bir zemin kaplaması kullanıyor olmaktır.
• Su geçirmez alt tabanı sayesinde ıslak mekanik temizliğe uygun olan Flotex’in pürüzsüz düz lifleri, geleneksel halılardaki döngülü ve burgulu liflerden farklı olarak kir parçacıklarını hapsetmez; böylece temizlik sırasında kirlerin kolayca alınmalarını sağlar. Çoğu kir yalnızca normal suyla temizlenebilir.