Linolyum Zemin Kaplaması | Marmoleum Piano


Marmoleum Piano tasarımında, ince yumuşak lif hissi, kir gizleme özelliklerine sahip yarı düz bir tasarım yaratan düz bir arka planla birleştirilmiştir. Marmoleum Solid koleksiyonundan Piano, Walton ürün yelpazesinin minimal ve sade estetiğini sevenler için mükemmel bir alternatiftir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Linolyum Zemin Kaplaması | Marmoleum Piano ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, havaalanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Çağın tasarım anlayışını en yeni teknolojilerle harmanlayarak kusursuz bir estetik sağlayan Marmoleum Solid ile artık gelecek çok daha yakın. Linolyumun en doğal hali. Forbo modern mekanları tanımlamak için tutkulu tonları ile inovasyonu birleştiren Marmoleum Solid koleksiyonunu gururla sunar: Cocoa, Concrete, Piano, Slate & Walton
• Marmoleum, yenilikçi çift UV katmanlı Topshield 2 tabakasıyla, maliyet ve performans olarak etkili ve yeni çözüm sunar.