Karo Halı | Tessera Alignment


Tessera Alignment karo halının sırrı; farklı yüksekliklere sahip bukleleri sayesinde velür hav bloklarının kesişmesiyle duvardan duvara pürüzsüz zemin uygulaması ve koleksiyondaki lineer desenleriyle cesur tasarımlara imkan sağlamasıdır. Tessera Alignment şehir nötrlerinden canlı deniz mavisi ve cam göbeği renklerine kadar çeşitlilik gösteren 24 renkten oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Karo Halı | Tessera Alignment ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, havaalanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Poliamid

• Tessera velür ve bukle havlı (cut&loop pile) karo halılar bir yandan geleneksel bukle halıların dayanıklılığını yaşatırken diğer yandan kesik havlı halıların üstün estetiğiyle daha yoğun lüks hissiyatını bir arada sunan akıllı hibrid üretim teknolojisine sahiptirler. Tessera, tüm ortamlara uygun çok çeşitli estetik stillerde bukle ve kesik havlı karo halılar sunmaktadır.
• Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretilmektedir.