PVC Zemin Kaplaması | Sarlon Traffic Cement


Sarlon Traffic Cement beton görünümlü desenlere sahip akustik vinil çözümü ile tanışın. Modern görünümlü 6 renge sahip koleksiyon iç mekanlarınızı hayallerinize taşımanıza yardımcı olur. Forbo Traffic Sarlon Cement rulo olarak mevcuttur ve 15dB ile 19dB darbe ses indirgeme özelliğine sahiptir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya PVC Zemin Kaplaması | Sarlon Traffic Cement ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Hastane, klinik, yoğun trafiğe maruz kalan iç mekanlar, ofis alanları, okul, üniversite, yurtlar, ulaşım araçlarının kullanılan yüzeyleri, alışveriş merkezleri, konaklama tesisleri (otel, motel, pansiyonlar), hafif endüstriyel zeminler (üretim alanları)

PVC

Forbo Flooring, akustik zeminlerde 30 yıllık tecrübesiyle bir uzmandır. Çalışma veya yaşam alanlarına etki eden iki tür ses vardır: darbe ses indirgemesi ve iç mekan darbe ses indirgemesi.

İç mekan darbe ses indirgemesi
Söz konusu bir odanın kendi içinde yaratılan darbe ise; NF-S31-074 standardı tüm zeminleri çeşitli kategorilerde sınıflandırır. Tüm Forbo Sarlon zeminleri Sınıf A kategorisindedir: sınıfının en iyisi!

Darbe sesi indirgemesi
Darbe ses indirgemesi bir odanın zemininden diğer katlara geçebilen ses ile bağlantılıdır. Bu en genel ses indirgeme ölçüsüdür. Forbo bu alanda liderdir ve Sarlon zeminler üst katlardan gelen darbe sesleri ile ilgili değişik seviyelerde özelliklere sahiptirler. EN ISO 717-2 bunun için bir normdur ve Sarlon zemin kaplamalarının darbe ses indirgeme oranı 15 ve 19dB’dir.

İndentasyon
Zeminler güzel kalabilmek için dayanıklı olmalıdır ve baskı ile oluşan indentasyon büyük bir sorun olabilir. Buna karşı direnç yıllar geçtikçe daha çok bakım ister. Rezidüel indentasyon direnci her türlü zemin kaplama için en önemli özelliktir ve Forbo Sarlon size sınıfının en iyi performansını sunar.

Sarlon 19dB
Sarlon 19dB zeminler tüm proje çeşitlerine yönelik endüstrideki en iyi rezidüel indentasyona sahip akustik özellikleri ve zemin çözümünü bu koleksiyon ile sunar.

Sarlon 15dB
Ekstra konfor ve olumlu ses değerleri sağlayan özel bir zemin kaplamasıdır. Sağladığı avantajlı şartlar sayesinde projeniz için en iyi çözümü sunar. Forbo akustik zemin kaplamada en iyi çözüme sahip olacağınızın garantisini verir.

Yeni tasarım konsepti
Yeni Sarlon tasarım konseptine katılan değer, piyasa gereksinimlerine ve müşterilerin ihtiyaçlarına dikkate alınarak oluşturuldu. Yeni Sarlon mimar ve tasarımcıların vazgeçilmez akustik vinil çözümüdür.