Kompozit Zemin Kaplaması | AZM Pearl SPC


AZM Pearl SPC (Stone Plastic Composite) kompozit teknolojisi ile üretilen yeni nesil sudan etkilenmeyen parkeler, çizilmelere, sıvı dökülmelerine ve güneşin zararlarına karşı koruma sağlayan özel katmanlar da dahil olmak üzere toplam 5 mm kalınlığında beş adet katmandan oluşur. Kompozit parkeler ayrıca kolay montaj sistemine de sahiptir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Kompozit Zemin Kaplaması | AZM Pearl SPC ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Ofis, büro, otel, banka, toplantı-sinema-konferans salonları, havaalanları, kamu kurumları, showroom, hastane, okul-üniversite, otel, restoran, fuar alanları, vb.

• Tüm AZM Pearl SPC ürünleri kurulumu kolay, hızlı, temiz ve sessizdir. Rahat ve canlandırıcı yaşam alanlarını, zahmetsizce uygulamak ve korumak için uygun fiyatlı ve dayanıklı ürünlerimizi seçebilirsiniz. Kendinize özel dekoratif, sıcak ve eğlenceli parke kombinasyonlarınızı oluşturmak için çok çeşitli tasarım alternatiflerinden yararlanabilirsiniz.
• AZM Pearl SPC zemin kaplama ürünleri sağlığa zararlı malzemeler içermez. Eşsiz hijyen ve ısı yalıtımı sağlayarak herkes için daha sağlıklı ve daha sıcak zeminler sağlar.
• Sudan etkilenmeyen Rigid Core teknolojisi ve antibakteriyel ve akustik özellikleri ile yeni SPC Koleksiyonu, spor salonlarından okullara, hastanelerden ofislere birbirinden farklı pek çok ticari alanda konforlu ve uzun ömürlü, aktif çalışma ortamları yaratmanıza yardımcı olur.
• Özel ve çok katmanlı yapıları sayesinde ürünlerimizin su geçirmezliği, neme dayanıklılığı ve antibakteriyel özelliği garantilidir.