Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Anıl Zemin Market
Anıl Zemin Market

Anıl Zemin Market

Anıl Zemin Market 2001 yılından bu yana Türkiye’de zemin sektörüne hizmet eden, Forbo, Beauleiu, Voxflor gibi dünyaca tanınmış markaların distribütörlüğünü üstlenmiş olan, ofis, hastane, okul, banka şubeleri, havalimanı gibi projelerde sıklıkla kullanılan Karo Halı, LVT, PVC Zemin Kaplamaları, Linoleum, Paspas ve Yükseltilmiş Döşeme ürünlerinin hem satış hem de uygulamaları konusunda uzmanlaşmış köklü bir firmadır.
 
Distribütörlüğü yapılan markaların ürünlerinden oluşan yaklaşık 500.000 m² civarındaki ürün stoğu ile İstanbul'da bulunan 2 depodan Tüm Türkiye'ye ve hatta yurt dışındaki projelere malzeme sevkiyatı yapılmaktadır. 40 kişilik kadrosu ve konusunda uzmanlaşmış sertifikalı bir montaj ekibi ile gerek yurt içi gerekse de yurt dışı projelerde etkin ve hızlı uygulama çözümleri sunulmaktadır. Anıl Zemin Market merkez ofisinde bulunan 15 kişilik satış ekibi ile yüksek hizmet kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeksizin, projelerin çözümlenmesi ve fiyatlandırılmasını mümkün olduğunca hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktadır.
 
Vadi İstanbul merkezli, sektördeki ilk ve tek 800 m²'lik showroomu ile hemen her segment ve fiyat aralığında ürün seçenekleri sunan Anıl Zemin, müşterilerine “girişten çıkışa ideal esnek zemin çözümleri” sunmaktadır. Bugüne kadar başarıyla teslim edilmiş binlerce proje ve bunlardan edinilen tecrübe ile müşteri ve hizmet odaklı anlayış aynen devam ettirilecektir.