Yangın Gecikmeli Laminat

Marka: Lamicolor

Lamicolor Laminatlar yangına iştirak etmez, kolay alev almaz. Euro class B sınıfı yangına dayanıklıdır. Özel niteliği olan bazı binalarda (otel, havaalanı, okul, sinema vb.) mahallerde yangına ekstra dayanımlı laminat ihtiyacı olabilir. Bu tip ihtiyaçlar için Lamicolor AE Euro Class A sınıfı olarak aynı renk ve desenlerde üretilebilir. Laminat kalınlığı 0.9 mm'den az olamaz ve teknik üretim prosesleri farklıdır. Daha uzun süre yangına dayanım imkanı sağlar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Yangın Gecikmeli Laminat ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Lamicolor Laminat ince yapı ve bitirme işlerinde dekoratif yüzey kaplaması olarak bir çok alanda kullanılır. Otel oda kapısı yüzey kaplaması, otel genel mahalleri, kapı, banko, duvar kaplaması ve sabit mobilya yüzeylerinde kullanılır. Hastane oda mobilyaları yatak başları, hastane oda kapıları ve bankolarının yüzey kaplamalarında, duvar ve kolon giydirme panellerinde, ofis ve mağaza dekorasyonunda, büro mobilyalarında, çalışma masası, toplantı masası, dolap ve duvar mobilyalarında, mağazaların duvar banko, raf ve bölücü panolarında,binaların dış cephe kaplaması,wc kabinleri,okul mobilyaları,hastane sabit mobilyaları,devlet binaları,otel,havalanı vb.
genel mahaller.

Ebatlar: 244x122 cm - 280x130 cm - 305x130 cm - 420x130 cm - 420x161 cm
Yangın gecikmeli laminat: Aleve iştirak etmeyen yangına dayanıklı, europe norm Class1 ve Class2

EUROPE NORM 438, UNI 8457, FSC, PEFC, CE, MED, LAPI, Lloyd’s Register, CATAS