Sanatçı Motifli Bakır Laminatlar

Marka: Dekodur

Doğal ortamda oksitlendirilmiş metal laminatlardır. Bakırı doğal cilalama tekniği, uluslararası sanatçılara, bakır panellerini patina (bakır küfü) filigran yapılar (tel işleme sanatı-telkari) ve dinamik şekillerle dekor edebilme imkanını sağladı. Sonuçta her motifi eşsiz bir seri ortaya çıktı.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Sanatçı Motifli Bakır Laminatlar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Mutfak mobilyaları, banka dekorasyonları, bekleme salonları, ofis mobilyaları, alışveriş merkezleri, havalimanları, metro-otobüs istasyonları, yat - tekne ve gemi dekorasyonları, mağazalar, iş merkezleri, oteller, asansör kabinleri, binalar, mağaza vitrinleri, kapı yüzeylerinde, kolon kaplamalarında, giriş bankolarında dekoratif yüzey kaplaması olarak kullanılmaktadır.

Almanya'daki Dekodur fabrikasında, malzemelerin hammaddeleri doğal bakır kullanılarak hazırlanır. Çok yüksek basınç ve sıcaklık ile (HPML), modern teknolojinin sunduğu en uzun ömürlü laminat levhalar plaka halinde üretilir.

Kalite kontrol departmanının meraklı ve titiz gözleri ile incelenir ve sanatçılara sunulur.

Sanatçı Philippe Wodianyk ve Fernando Araujo da Silva, hazırlanan bakır laminat levhalarını işler ve oksitlenme işlemleri için teknik ekiplere iletir.

Levhalar bakırın doğal tonları ile oksitlenerek renklenir. Bakır yüzeyler oksitlendikten sonra mühürlenir, koruyucu folyo ile kaplanır, ve projelerde uygulanmak üzere stoklarımıza getirilir.