Metal Laminatlar

Marka: Lamicolor

Yüksek Basınçlı Dekoratif Laminatların yüzeyinde kullanılan dekor kağıdı yerine aluminyum, bronz, paslanmaz çelik gibi gerçek metal yüzeylerin kullanılmasıyla elde edilen HPL laminat kaplamadır.Farklı dokusu ve özel yüzeyleri ile iç dekorasyon ve mobilya tasarımlarında şık ortamlar yaratır. Metal laminatlar yüzeylerinde, taşıma ve imalat sırasında metal yüzeye gelebilecek darbelere karşı korunmasını sağlayan koruyucu folyo ile kaplıdır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Metal Laminatlar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Oda mobilyaları dolap kapakları, banko, duvar ve kolon kaplamaları, ofis mobilyası,otel odaları, karşılama bankoları, giriş ve fuaye salonları, mutfak mobilyası, ev mobilyası, mağaza mobilyaları vb.

Ebatlar: 244x122 ve 305x130 cm'dir.
Metal laminat: 0,9 mm yüksek basınçla üretilen plaka laminattır.

EUROPE NORM 438, UNI 8457, UNI 9174, UNI 9177, BS 476-7, ISO 1183, EN 12721, FSC, PEFC, CE, MED, LAPI, Lloyd’s Register, CATAS

Torun Center, Hilton Otelleri, Dünya Göz Hastaneleri, Acıbadem Hastaneleri, Memorial Hastaneleri, Ağaoğlu Maslak 1453, Koton Mağazaları, Michael Kors Mağazaları, Haliç Kongre Merkezi, Mc Donalds Şubeleri, Tav Havalimanları İstanbul/Bingazi, Garanti Bankası Yatırım Binası Etiler, Mallof İstanbul, İstinye Park, Akkoza Avm, Acıbadem Üniversitesi, Carfoursa Merter, Florya Akvaryum, Akkoza Evleri,Perla Vista Residance, Ağaoğlu My World,Nef Projeleri